Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

Rád se seznámím zatím s kamarádkou na výlet do přírody, společné večery, povidání, mazlení, milování a uživání si hezkých chvil. Jestli si obyčejná, férová, bezdětná, nekuřačka, tak budu rád když napíšeš. Jsem svobodný, nezadaný, pry sympatický, bezdětný, nekuřák, 38let, 178cm vysoký s čistým bytem ve kterém bydlím sám. Jsem nepromiskuitní proto hledám také nepromiskuitní holku jelikož na zdraví mi záleží.Nabízím a požaduji slušnost, čistotu a zdraví. Fotku pošlu;-)

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  29.3.2020

Toužíš po dítěti, ale s partnerem se vám to nedaří? Případně žádného nemáš, ale dítě bys ráda? Tak napiš a rád pomůžu, je mi 37 jsem z Brna, férový, spolehlivý a sympatický. Inzerát je myšlen naprosto vážně a reálně, určitě odpovím.

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  29.3.2020

Krásný den, Hledám ženu, která to myslí opravdu vážně! Která zbožňuje ten pocit napětí, vzrušení, chtěni se to dráždění smyslů, při kterém opravdu cítí, že žije. Chce intimitu zažívat, prožívat na plno! Chybí jí druhá polovička s kterou se může pomazlit, vášnivě pomilovat, popovídat. Prostě žít a užívat, co k životu patří. Nejraději mám uspokojení z uspokojování partnerky. Chceš mít kamaráda a milence v jedné osobě. Já komunikativní z očí do očí, samostatný, ohleduplný muž. Ozvi se mi? Pavel.

MužNezávazně 36 let Praha

TOP  30.3.2020

Milenecký pár (on 37, ona 35) hledá pro zpestření svých ložnicových dobrodružství odvážnou dívku či ženu pro konání postelových nepravostí ve třech. Hledáme sympatickou a veselou kamarádku. Na vzhledu nezáleží, podstatný jsou vzájemný sympatie a chuť si sex skutečně užít. Nejsme žádní úchyláci, jsme v podstatě vanilkoví heteráci, partnerka lehce bi. Nezkušené rádi zaučíme. Tichá introvertka nebo ukecaná huba nevymáchaná, je nám to jedno. Víno, čokoláda a jiné pochutiny jsou samozřejmostí.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, schází někomu takové to normální a běžné objetí a trochu toho sexu?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Přerov
Muž | 34 let
Praha
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 33 let
Tábor

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Jsi stále ještě panna, příp. nezkušená stydlivka, bojíš se selhání, nebo jsi v tomto ohledu již zažila špatnou zkušenost a teď hledáš odvahu atd., nicméně ráda bys s tím přeci jen něco udělala? Jsem štíhlý, pohledný, pozorný, jemný, něžný, mazlivý typ, opravdu nesobecký, zkušený ( ne promiskuitní ) 100% zdravý chlap na úrovni a rád Tě velmi trpělivě bezpečně, šetrně, citu a ohleduplně uvedu do světa milování, erotiky a intimních radostí, otevřu Ti cestu k sebevědomí a nepoznaným rozkoším...:o)

Zastaví u tebe auto, uvnitř je sympatický mladý muž, na video panelu běží dráždivé video a ty se necháš unést vzrušením a touhou a nasedáš dovnitř... Auto se dá do pohybu a ty nervózně pokukuješ na video, které tě začíná rozpalovat po těle. I přes počáteční rozpaky si začínáš hladit ňadra, protože nemůžeš odolat a také tě zajímá, co to bude dělat s řidičem. Začínáš být uvolněná, rozepínáš si knoflíčky u kosilku a toužíš na svých prsou cítit ne jen svoje doteky. Představuješ si jak... ;)

Ahoj hledám starší ženu s vl. zázemím, která je sexuálně nevyužitá a nevadilo by jí zaučit si podle svých představ 35letého nezkušeného kluka jako svého milence. Pouze Zlín.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Praha
Muž | 34 let
Brno
Muž | 38 let
Praha
Muž | 37 let
Liberec