Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Kino
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Normální zdravý chlap hledá dámu na přátelství, příjemné chvíle spolu a občasný sex. Manželka je frigidní a život je krátký. Je mi 41, výška 190 cm. Neboj a napiš.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  20.2.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  20.2.2020
Fitness
Lyžování
Cestování

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Hledám fajn ženu, štíhlé postavy do 40 let, na kamarádsko-milenecký vztah bez narušení soukromí, vše diskrétně. SMSky, emaily a občas se sejít.. Jsem pohodář mladšího vzhledu. Těším se na Tvou odpověď.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  20.2.2020

...ještě dva knoflíčky, ještě jeden a blůzka pomalu sklouzává po Tvých pažích. Je jen dílem okamžiku, kdy vedle ní dopadne i Tvá sukně. Podprsenka, kalhotky… a náhle tu stojíš jako Venuše od Botticelliho. Bezděky se pohladíš po svých oblých plných ňadrech a jemně stiskneš jejich hnědé dvorce s naběhlými bradavkami. Stejně jako já, i Ty máš své představy. Víš, že o Tobě vím, a že mě nikdy nenecháváš chladným. "Na co asi teď myslí?", ptáš se sama sebe. "Jen na Tebe", chtělo by se mi odpovědět...

ŽenaNezávazně 40 let Praha

TOP  20.2.2020

Ráda bych se seznámila se vzdělaným a úspěšným - a přesto skromným - sympatickým mužem, nekuřákem, který by rád věnoval čas a energii budování monogamního vztahu s potenciálem do budoucna. Ráda bych, aby byl srdcem dobrodruh, abychom spolu mohli v létě na vlastní pěst třeba na Sri Lanku nebo do Thajska. Uvítám, pokud bude starší a s nadhledem, aby mě občas mírnil v mých neobvyklých nápadech, avšak také s duší plné lásky hravého kluka, aby některé rád se mnou uskutečnil.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 43 let
Praha
Muž | 42 let
Praha

Najde se tu...milenka, co má ráda sex, a nemá ho dost? Kamarádka, co má ráda smích, a nemá ho dost? Kouzelná a okouzlující žena, co má ráda poezii...a nemá jí dost?

Srdečně zdravím všechny přítomné dámy ...Tady je taková spousta inzerátů, že vůbec nevím, jestli ten můj se mezi nimi , , chytí" ...Taky bych rád našel zajímavý protějšek, nehledám ale jenom a hned sex.Schází mi povídání, porozumění, přátelství ...tak pokuď to některá z dam cítí stejně, budu moc rád, když se ozve ..:-)

MužNezávazně 43 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahoj hledám novou stálou milenku ... nejen na sex, ale zároveň i jako kamarádku. Nejlépe zadanou, milou chytrou a vtipnou :-)jsem pohodář, napiš uvidíš sama...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Muž | 41 let
Plzeň
Muž | 45 let
Praha
Muž | 44 let
Praha