Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  14.10.2019

Ženatý ale nevybouřený hledá ženu, která se neholí a které chybí sex. Budu se těšit na pravidelné schůzky a trvalejší bezproblémový vztah. 100% zdraví a diskrétnost. Celá ČR... mé motto: raději více, než vůbec...:-)

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  14.10.2019

Hledám pohodovou a zralou (45+) dominantní ženu s fantazií, které bych se při občasných schůzkách staral o její pohodlí, byl hračkou pro její potěšení a plnil přání a příkazy vedoucí k jejímu uspokojení. // Jinak jsem ale normální;o)

Hledám fajn ženu štíhlé, normální postavy do 38 let, k občasným intimním schůzkám. Hledám pohodový kamarádsko milenecký vztah. Napsat si sms, email, občas se sejít.. Dlouhodobě a diskrétně. Jsem pohodář 43 mladšího vzhledu. Těším se na Tvou odpověď.

MužNezávazně 44 let Plzeň

TOP  14.10.2019

Ahojky. Najde se mladá, hooodne mlada holčina na dovádění ? Nebuj napsat, nekoušu. Určitě se nějak domluvíme. Těším se. ;-)

Hledám sympatickou mladší kamarádku ze začátku pro více milenecký vztah, v průběhu i třeba pro vytvoření nového vážného vztahu se založením rodiny, která má ráda milování, mazlení, ale i různé výlety. Jsem sympatický, štíhlé postavy, milý, bez závazků, fin.zajištěný, mobilní a bydlím ve svém luxusním rod.domě na okraji Prahy.

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  14.10.2019

Rád najdu ženu krev a mlíko ve věku 50+ na společné trávení času nejen v posteli, ale i na malé či větší výlety, návštěvy kina, sauny nebo koncertu či společné sportovní aktivity (není podmínkou). Já pohodový VŠ 47/173/72 v dobré kondici a vlastním zázemím na Praze 4. Zajdeme na kávu? ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 41 let
Brno
Muž | 43 let
Brno

Hledám pro občasné milování a mazlení starší ženu, nekuřačku nejen z Ústí.

Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám pohledného a inteligentního sympaťáka, který si rád užívá život, pro dlouhodobý kamarádsko - milenecký vztah...

Hledam holku s chloupky na nohach

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Muž | 41 let
Brno
Muž | 42 let
Praha