Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Našla by se tu dívka či dáma klidně zralejší či seniorka (upravená milovnice sexy prádélka, silonky či vysoké podpatky by byla super ), která má ráda hrátky jazýčkem, větší M jakož i jiné nesplněné touhy klidně i perverznejší a zájem o trvalejší setkání, hrátky či vztah ... Na věku a postavě nezáleží ... Rád tě či Vás poznám ...

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám pohodovou ženu (45 +) z Prahy, která sní o tom občas se stát dominantní Dámou a dosud k tomu neměla příležitost nebo dost odvahy. Pokud Vás tato představa alespoň trochu láká, budu se těšit na odpověď;o) Něco si o sobě a našich představách napíšeme, třeba si zavoláme a sejdeme se někde u kávy nebo vína...

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jedné osobě pro trávení společných chvilek třeba u kávy i jinak. Jsem sympatický 41/189, sportovní postavy, udržovaný nekuřák s vlasy a bez vousů:) Žiji v nefunkčním vztahu, ale měnit nic nechci. Pojďme se sejít a uvidíme. Prosím štíhlou a chytrou ženu. Jsem z Prahy a zázemí mám.

Nezadaná nekuřačka hledá muže ve věku 45 - 50 let pro trávení volného času.Společná káva, výlet atd....

Hledám fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. Občas se sejít, popovídat, pomazlit. Diskrétně. Těším se na Tvou odpověď.

Kino
Hudba
Lyžování
Výlety
Cestování

Jsem "normální" a přesto asi trošku jiný, úspěšný, podnikavý, rozumný (i když občas mám dost šílené nápady), vysoký, štíhlý muž, který ví co chce, pravidelně jsem mimo ČR, mám i pár závislostí (gastronomie, Alpy, lyže, moře), nemám problém se seznámit, ale nemám zrovna moc příležitostí. Prý mi nechybí intelekt, vtip, charizma, tolerance, pochopení.. Co třeba začít týdnem v Itálii? Pokud jsi pozitivní, příjemná, štíhlá, sympatická, NORMÁLNÍ slečna/žena do cca 30 let, zkus se ozvat... Prosím foto.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 44 let
Praha

Ahoj. Nechci se moc rozepisovat v inzerátu. Raději v odpovědích.

žena je jako víno, čím starší, tím lepší :) případná záliba v elegantních košilích by byla patřičně oceněna ??

Fisting? Nebo masáž intimních partii. Se mnou to dokážeš, mám cit, zkušenost a trpělivost. Ty si jen lehneš, uvolníš se, podložím ti zadeček, aby ses cítila dobře, já si tě připravím jemně a s citem a až budeš připravená, tak budu pomalu zasunovat do tebe svou ruku, tam a zpět, aby ses hezky roztáhla, uvolnila a otevřela se, čas nebude hrát roly. Poznáš jaké je, mít v sobě ruku, budeš citlivá a já v tobě budu mít ruku jako v loutkové panence. Přijdeš ke mě, nebo za tebou přijedu kamkoliv;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 42 let
Uherské Hradiště