Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  21.8.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

najdu tady příjemnou diskrétní ženu/slečnu, která nabídne velkorysému podnikateli příjemné erotické masáže ve svém zázemí, případně doplněné zajímavým erotickým příběhem? Jsem seriózní, spolehlivý, diskrétní, zdravý a velkorysý. Pokud se dohodneme, určitě nebudeš litovat. Prosím jen vážně míněné nabídky z Brna a okolí. Děkuji.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  21.8.2019

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

Ahoj, chtěl bych se seznámit s inteligentní ženou, které jako mě doma něco chybí. Hledám kamarádku a milenku v jedné osobě a pouze nezávazný, ale dlouhodobý intimní vztah. Jsem vysoký, sportovní štíhlé postavy, udržovaný sympaťák a nekuřák. Nehledám bydlení, ani nic podobného. Pojďme si napsat a pak zajít na kafe. Pokud bys byla štíhlá a měla čas tak 2x týdně, bylo by to ideální. Napiš mi o sobě pár slov.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  21.8.2019

Hledám ženu v lesklých legínách pro občasné/pravidelné nezávazné žhavé schůzky. Věk ani postava nejsou podstatné. Hlavní je obliba erot. prádla, a chuť na vše... 100% zdraví a diskrétnost podmínkou.

Vážných inzerátů už bylo dost, psaly starší dámy, kterým chyběl hospodář do jejich domku nebo mladší dámy, které sháněly tatínka pro své nezaopatřené děti! Nejsem ani jedno z toho! Jsem OSVČ a o víkendu chci pohodu, milou vnímající osobu, se kterou si budeme dělat pomyšlení. Chci jezdit na dovolené (vícekrát za rok), zažívat i dávat vzrušující okamžiky. Nepotřebuji prát špinavé trenky! Ty bys měla být hezká, protože já jsem škaredý, štíhlá, protože já jsem tlustý a ve věku do 49 let, motorkářka?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 46 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 50 let
Praha
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Nabízím erotickou masáž v diskrétním prostředí... Má nějaká zájem?

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  21.8.2019

Normální, průměrně ženatý padesátník 175/70/328 hledá normální, průměrně štíhlou přítelkyni k vytvoření průměrného mileneckého vztahu.

Hudba
Fitness
Příroda
Výlety

Chceš zkušeného milence ? Takový který upřednostňuje uspokojení ženy. Jsem tady! 48 let sympatický Pražák s vlastním zázemím. Zdravý, inteligentní 180cm sportovec.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 46 let
Praha
Muž | 44 let
Praha