Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Hledám závazný flirt :-) , myslím to celkem vážně ... omlouvám se těm, kterým neodpovím, určitě se budu snažit reagovat na odpovědi od mužů , kteří jsou věkem mezi 45-55 , nezadaní , kterým stačí jedna partnerka, ale nemusí s ní nutně hned bydlet :-)

Už delší dobu přemýšlím, jestli se na takovéto seznamce dá nějakým způsobem seriózně seznámit ...Na prahu padesátky jsem naprosto v pohodě a ani na tolik nevypadám, nechci na nic rezignovat a mám choutky si , , zaskotačit"...Najde-li se tady žena, která to cítí stejně, budu velmi potěšen ...:-)

Přemýšlím, zda se najde žena slečna nebo paní, která by chtěla poznat muže, jenž i když není úplně volný, žije už dlouho osamoceně. Muže, kterému schází povídání s příjemnou ženou, pohlazení, políbení a třeba do budoucna i intimnější kontakt. Nabízím přátelství nekonfliktní nezávazný vztah a ještě něco, co tady většina mužů nabídnout nemůže. Ve zprávě to rád prozradím. Jsem štíhlý vysoký pravidelně sportuji, zajímám se o zdr. výživu a mám chuť do života. Věk tak do 50 let, neobézní.

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

Rád by se seznámil s obyčejnou, pohodovou a hlavně štíhlou ženou ve věku 35-52 le. Hledám spřízněnou duši k milování, ale i rozmazlování. Jsem sice ženatý, ale přesto mi chybí milá ženská společnost na společně cestování, wellness, nebo jen tak k popovídání. Hledám někoho na koho bych mohl myslet a třeba jí i vypomoct. Jsem OSVČ a motorkář.

Nebrat nic tak strašně vážně, ale být přitom fér. Moc rád najdu někoho na zábavné psaní po večerech a na setkání kdykoli. Všechna témata s výjimkou domácích mazlíčků, nemocí a zahrádek ..... Tu potřebnou jiskru v sobě máme ne ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 53 let
Brno
Muž | 50 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště

Co asi hledají chlapi v kategorii " nezávazný flirt" ? Kamarádku na pokec, přítelkyni na kávu, parťačku na výšlap, milenku, "vrbu", tajemství, lásku, něco jiného než mají doma ? Asi od každého trochu. A co asi hledají holky ? Já hledám paní nebo holku ze stejné sociální bubliny, která mi to řekne (nemám rád Babiše, uslintaného prezidenta a tzv. baculky).

Hledám štíhlou ženu s krásným úsměvem, pro nezávazný kamarádsko - milenecký vztah. Odvážnou, pohodovou, vtipnou, takovou, která ví co od paraelního vztahu očekávat. Existuješ? Občasné schůzky bez narušení soukromí ... Pojďme zkusit ještě něco nového zažít a prožít. Pokud máš zájem okořenit si život, budu se na Tebe těšit. P., zadaný, 50/ 178, VŠ.

Možná tu jsi, možná se jen míjíme. Možná se potkáváme na ulici, viděli jsme se, báli se učinit ten první krok... Najdu kamarádku, milenku? Tu, s kterou se budeme vzájemně doplňovat, těšit jeden na druhého. Ať chceme, či ne, časem se dostaneme do stereotypu a ten nás ubíjí. Proto... Ale nejde to určitě hned. Co třeba zajít na kávu, popovídat, ať to estrogen a testosteron rozhodnou za nás

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Brno
Muž | 53 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 50 let
Praha