Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Přemýšlím, zda se najde žena slečna nebo paní, která by chtěla poznat muže, jenž i když není úplně volný, žije už dlouho osamoceně. Muže, kterému schází povídání s příjemnou ženou, pohlazení, políbení a třeba do budoucna i intimnější kontakt. Nabízím přátelství nekonfliktní nezávazný vztah a ještě něco, co tady většina mužů nabídnout nemůže. Ve zprávě to rád prozradím. Jsem štíhlý vysoký pravidelně sportuji, zajímám se o zdr. výživu a mám chuť do života. Věk tak do 50 let, neobézní.

Hledám závazný flirt :-) , myslím to celkem vážně ... omlouvám se těm, kterým neodpovím, určitě se budu snažit reagovat na odpovědi od mužů , kteří jsou věkem mezi 45-55 , nezadaní , kterým stačí jedna partnerka, ale nemusí s ní nutně hned bydlet :-)

Můj inzerát asi do této kategorie nepatří, co hledám? Kamarádku, přítelkyni, nehledám jednorázový flirt. Chci se pravidelně scházet, navštěvovat se, společné výlety, užívat si života, mít se rádi, milovat se. Co ale nechci, společné bydlení, z toho mám strach. Cítíš to podobně? Pak napiš.

Hudba
Knihy
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, úplně na rovinu. Jsem ženatý a na dovču s dětmi ještě školou povinné jedu sám, o volné dny do přírody, na houby, na kolo taky sám. Rád by jsem touto cestou našel ženu která také nemá vyřešenou minulost a nechce trávit volné chvíle sama.

Hledám kamarádku 55+, která by ráda mírně mladšího kamaráda na přátelství a sexuální radovánky. Jsem VŠ, štíhlý, zdravý, se slušnou výdrží, nekuřák, časově flexibilní. Jsem od Liberce, ale dojíždění není problém. Pavel

Rád bych se líbal a mazlil s chlapem. Mohu Tě i kouřit, nebo jestli mi podržíš a necháš mě vniknout mezi Tvoje nohy, no prostě budeš moje milenka, a já tvůj kanec.

Milá, taky ti vlastně nic nechybí, rodina, úspěšná v zaměstnání, pohledná, inteligentní, se zázemím, ale přesto hledáš na těchto stránkách. Tak to asi budeme na tom podobně. Odpovíš 51/VŠ, 187/88, sportovní postavy i ducha?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 57 let
Praha
Muž | 53 let
Praha
Muž | 53 let
Brno

Hledám sympatickou, trochu pohlednou ženu.Která chce začít nový život, a ještě má chuť budovat vztah.Nehledám ženu s tělem modelky, ale Ženu z velkým Ž.Co ti můžu nabídnout?Jsem Stará škola a umím se k ženě chovat, a nejsem lakomý v posteli.P.S.víkend na jižní Moravě ?? napíšeme si něco málo o sobě, sympatie a chemie rozhodnou.Jirka

Hledám kamarádku na přátelství a diskrétní schůzky.

Rád bych cucal Tvoje pěkně tvrdé péro. Ještě jsem neměl v puse víc jak 16 cm, moc bych chtěl něco většího a tlustého, moje pusa čeká

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Brno
Muž | 53 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 57 let
Praha