Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Hledám dominantní milenku. Štíhlejší ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Nezávazný, dlouhodobý vztah. Jsem svobodný 51/190/95. Něha a romantika. Rozkoš, ale i přísnost a bolest.

Hudba

Podnikatel 57 let by rád poznal sympatickou ženu na občasné schůzky a nezávazný vztah. Serióznost a diskrétnost garantuji. Preferuji dlouhodobý nezávazný vztah . Věk nehraje roli , ideální by byla žena 40-50 let , spíše štíhlejší a drobnější postavy. Vše další je na společné domluvě. Morava.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  11.7.2020

Hledám milé děvče nejen pro občasné diskrétní schůzky

Přemýšlím, zda se najde žena slečna nebo paní, která by chtěla poznat muže, jenž i když není úplně volný, žije už dlouho osamoceně. Muže, kterému schází povídání s příjemnou ženou, pohlazení, políbení a třeba do budoucna i intimnější kontakt. Nabízím přátelství nekonfliktní nezávazný vztah a ještě něco, co tady většina mužů nabídnout nemůže. Ve zprávě to rád prozradím. Jsem štíhlý vysoký pravidelně sportuji, zajímám se o zdr. výživu a mám chuť do života. Věk tak do 50 let, neobézní.

Jsem muž dost prac. vytížený, rozv. vš, er. zal. - hledám přítelkyni podobného osudu a založení pro nezávazný, důvěrný internetový vztah

MužNezávazně 56 let Praha

TOP  11.7.2020

Jsem příjemný, pohodový a velkorysý muž. Hledám přítelkyni, která se ráda miluje a chce si užívat hezké chvíle s milencem, který je dobře obdařen a má silné mužství. Pravidelná setkávání u mě v soukromí. Můžeš být i o hodně mladší, určitě tě dokáži plně uspokojit. Tvoje postava spíše štíhlá nebo střední. Dlouhodobý vztah.

Prší krásně.... A není ke komu se v dešti přitulit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Praha
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 54 let
Uherské Hradiště

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  10.7.2020

Hledám jen pro setkání v reálném prostředí pohodovou, aktivní, sexuálně založenou ženu. Ovšem to je zde asi scifi dle mých zkušeností. Pohodový Čertík

Co hledám? Kamarádku, milenku, přítelkyni 30-55, milou osubku se kterou bych zašel na kafíčko nebo občas do kina, zajet někam na výlet, také ji přinést velký pugét květin co má ráda, postě užívat si života a intymi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 56 let
Praha
Muž | 53 let
Brno
Muž | 53 let
Praha