Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  26.5.2020

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  26.5.2020

Hledám stálou partnerku pro pravidelné schůzky a nepravidelné akce typu wellnes, termálky, voda, kolo, běžky a také na dlouhodový milenecký vztah. Nevážný, ale vážně myšlený.

Hledám ženu, která by mě vyfotila nahého mým foťákem třeba někde v přírodě anebo kdekoliv jinde. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou nebo kamarádkami, ale můžeš být klidně i sama.

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  26.5.2020

55l malý, kulatý, ne zrovna výstavní typ ani dokonalý tady hledá baculku co je na tom stejně na nejen intimní vztah.nehledám dokonalost ani krásu a pokud ti stačí maličkosti jako třeba procházky, zmrzka, kafčo nebo občas na víkend mimo Prahu atd tak se pokud existuješ tak se ozvy:)na věku, postavě nezáleží:)na případné odpovědi odpovím až večer.více pokud tu někde jsi a ozveš se:)

Hledám dominantní bi kteří by že mne vycvicili jako ženu, otrokyni, , , na sexuální služby, , I třeba doma nahou na úklid bytu, , se vším všudy

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám prima partnerku s tolerancí, pochopením a vyřešenou minulostí v oblasti Pohořelic a okolí (do 30km). Jsem VŠ 59 /179/100kg. Samostatný, tolerantní, upřímný, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní partnerku 40 - 52 let, které chybí láska, přátelství, pohlazení a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám. Foto uvítám. Olda

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  26.5.2020

Hledám víc než kamarádku na hezké společné zážitky bez narušení soukromí.Kultura, vycházky, dotknout se bez předsudků, dopřát si masáž, nebo jen pohladit po tváři plné úsměvů.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 53 let
Brno
Muž | 57 let
Praha
Muž | 55 let
Praha

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  26.5.2020

Hleda se subinka ....na vztah.

Je mi 54, jsem ženatý a hledám milenku z celé Vysočiny. Nejlépe schůzky dopoledne a pokud jsi mobilní, bude to prima.Budeme na to dva.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 56 let
Praha
Muž | 58 let
Brno
Muž | 55 let
Česká Lípa