Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Hudba

Podnikatel 57 let by rád poznal sympatickou ženu na občasné schůzky a nezávazný vztah. Serióznost a diskrétnost garantuji. Preferuji dlouhodobý nezávazný vztah . Věk nehraje roli , ideální by byla žena 40-50 let , spíše štíhlejší a drobnější postavy. Vše další je na společné domluvě. Morava.

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  10.7.2020

Hledám jen pro setkání v reálném prostředí pohodovou, aktivní, sexuálně založenou ženu. Ovšem to je zde asi scifi dle mých zkušeností. Pohodový Čertík

Jsem si jist, ŽE TAM NĚKDE JSI, normální žena, která se nepotřebuje schovávat za různé wellnessy, kulturní a sportovní zájmy, jen proboha ne to, k čemu jsme byli stvořeni, jako muž a žena. Samozřejmě mám i kulturní zájmy, umím plavat atd. ale zvláště v této době mi schází zejména lidský kontakt s někým, kdo se tak, jako já umí chovat zodpovědně a přesto zůstal člověkem.

Přemýšlím, zda se najde žena slečna nebo paní, která by chtěla poznat muže, jenž i když není úplně volný, žije už dlouho osamoceně. Muže, kterému schází povídání s příjemnou ženou, pohlazení, políbení a třeba do budoucna i intimnější kontakt. Nabízím přátelství nekonfliktní nezávazný vztah a ještě něco, co tady většina mužů nabídnout nemůže. Ve zprávě to rád prozradím. Jsem štíhlý vysoký pravidelně sportuji, zajímám se o zdr. výživu a mám chuť do života. Věk tak do 50 let, neobézní.

Hledám pohodového muže na občasné schůzky. Já boubelka

Co hledám? Kamarádku, milenku, přítelkyni 30-55, milou osubku se kterou bych zašel na kafíčko nebo občas do kina, zajet někam na výlet, také ji přinést velký pugét květin co má ráda, postě užívat si života a intymi.

Ahoj na počátku hledám kamarádku a milenku v jedné osobě a vím, ze se nebudu bránit hlubšímu vztahu. Jsem jen unavený z ufňukaných lidi, kteří na mne přenáší odpovědnost za své životy a osudy. Měla bys být doteková, veselá...mladistvého ducha ... spíš intelektuálka. Na kráse mi nezáleží. Odpovím všem. Pavel,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 56 let
Praha

Hledáš dlouhodobý nezávazný vztah založený na pravidelném mazlení? Na věku a postavě nezáleží, důležitá je vzájemná přitažlivost. Pokud jsi z Berounska, tak se s Tebou moc rád setkám.Nechceš zajít na kafe?

Je tu mladší BACULKA z Liberecka? Hledám mladší, normální, obyčejnou, nenamyšlenou dívku, ženu, zdůrazňuji z Liberce nebo z blízkého okolí. Rád bych nějaké oživení po letech manželství (přes 20 let), nejsem promiskuitní. Zdraví, diskrétnost podmínkou. Prosím jen vážné nabídky na nevážný flirt, nemám zájem o odpovědi nějakých rádoby vtipálků nebo nereálné nabídky z druhého konce republiky.

Já 60/165/100 chlupaté postavy silně sub. založený nabízím své tělo pro jakékoliv sex. hrátky kde nic není tabu. Může vás být i víc. Budu v Poděbradech 16-19.7.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 56 let
Praha