Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : Seznamka

Vážně hledám kamaráda, přítele, milence...dlouhodobě. Hledám někoho mladšího...cca 40-55 r., aktiva s vlastním zázemím .... Nabízím slušnost, nepřelétavost, humor a pohodový milenecký vztah. P.

Rád bych si vhodně pohrával s ženským tělem a dělal ženě dobře. Přednostně se submisivní ženou, která raději bere než dává. Můžeme si nejprve trochu napsat. Zadaný, doma už ale není zájem. Jsem SŠ.

Hledám muže na milování pravidelně se scházet .A taky si můžeme psat a pak se uvidí co dál?

Vážně/nevážně...ujedeš do 100km na kole a hledáš něžné lidské doteky?Tak se zkus ozvat, Jn, Lb, ....jsem 58 a kde jsi?napiš něco osobě, jsem nekuřák

Ráda bych touto cestou našla fajn muže, kterému chybí druhá polovička na vše krásné.Život ještě nekončí pojďme si ho užít.Jsem žena plnějších tvarů, nekuřačka, 58 letá, 173cm vysoká.

Ahoj, rád se podívám jak si to děláš

Hledá se podnik., stále akční dáma stř. věku, nekuř., ideálně z Prahy. Máš ráda pozitivní náladu, výlety, dobrodružství či sport jako já? A nechceš se nijak zásadně vázat? Bavilo by Tě si užít párkrát do měsíce nějaká ta hříšná dobrodružství s jedním stálým, podnik., temperament. přítelem a nekuřákem? Třeba i přes den. Co nás bude bavit navíc, se jistě domluvíme :) Tak co, máš kuráž odepsat?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 62 let
Praha
Muž | 58 let
Brno

Jsem možná Váš budoucí přítel a kamarád, se kterým si, doufám, hezky popovídáte. Umím naslouchat, jsem empatický, sympatický, tichý i zábavný, inteligentní, přemýšlivý, klidný, tolerantní, trochu introvertní, žádný sportovec, občasný milovník klasické i moderní hudby a divadla. I kdyby jsme náhodou nenavázali vážný vztah, mohli by jsme být kamarádi s výhodou, to znamená kamarádi, kteří spolu občas něco zažijí na pohovce.

Hledám ženu na hezké chvíle naplněné kamarádstvím , erotikou a sexem.Jsem časově přizpůsobivý a mobilní.

Ahoj ženo z Brna a nejblišího okolí ! Máš chuť na nezávazné, diskrétní mazlení bez narušení stávajícího soukromí ?Pokud ano tak tebe hledá diskrétní muž z Brna. 55/170/80. Nejsem štíhlý !Střední postavy.Prosím pozor aby odpověď na inzerát nebila smazána !Dík !Pavel.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava
Muž | 58 let
Brno
Muž | 62 let
Praha
Muž | 57 let
Praha