Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Beroun

Chlap chlapovi dnes někdo někde? Bez zbytečného psaní, posílání fotek apod. Jen se diskrétně sejít, klidně v autě, a užít si po chlapsku a poté si jít každý zase po svém.
Někdo na společné, ale i samostatné focení erotických fotek? V Berouně v pátek 22.3. večer nebo 23.3. dopoledne? Také hledám kluky, kteří se vystříkají na moje tělo.
Nabízím diskrétní a rychlou ústní výpomoc po chlapsku. Místo setkání není problém.
Máš-li kde,můžeme pohonit a pokouřit nebo jen já tebe. Ty lépe 50+.
Jsem normální bi kluk, 41/182/86 - zadaný, ale občas tajně potřebuji svou druhou stránku - miluji totiž ženskou roli včetně prádélka. Jako žena jsem vášnivá milenka která to má ráda na všechny způsoby (A pouze pasivně). Pokud ti toto vyhovuje a jsi starší než já, rád se nezávazně sejdu a pokud budou sympatie, rád se stanu tvou trvalou milenkou (hledám trvalý občasný sex, nestřídám).
Hledám někoho mladšího do 30 let k pravidelnému kouření až do konce a možná i něco víc. Jsem ženatý a vypadám podstatně mladší . Ideálně se potkávat někde na kole okolo Berounky nebo můžu i někam přijet autem. Tento týden jsem i doma sám, tak by to šlo i u mě, ale radši to mám někde v přírodě.