Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Plzeň

Hledám dominantního muže do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdravi.

Nezkušeny ale toužící zkusit sex s mužem. Kouření, fisting. Já 55 let. Na věku nezáleží.

Hledám hetero/bi kamaráda, se kterým bych občas vyrazil na kolo, na jedno, za kulturou s tím, že bychom oba věděli, že se to může trochu zvrtnout. Sám jsem bez jakýchkoliv zkušeností, ale nějakým fantaziím se občas neubráním. Jsem a hledám někoho inteligentního, menší štíhlé/sportovní postavy, mladého vzhledem, věkem maximálně kolem 30. Lépe s vlastním zázemím. Vyměnili bychom si pár řádků, zašli na jedno a třeba by z toho něco vyplynulo.

Muž Bi dobře vybavený si to chce užít s mužem který je na tom stejně jako já. Piš

Plzeň - dominantnější zkušený bi muž, hledá bi muže. Nezkušené zasvětím. Mohu jen přes týden.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň

Já Bi, hledám mladého kluka, kterého bych uspokojil pusou až do konce.Ty klidně Bi nebo zvědavý hetero kterému přítelkyně nevyhoví.

Chtěl bych poznat tranny, TV nebo CD na milenecký vstah... Proste dlouhé vlasy, bez chlupy, chování a oblikani v ženské prádlo ... Já 29 let bisexual aktivní s smyslu pro humor, mám rád psaní ale ráčí setkání osobní setkání a nejvíc miluji sex...):D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň