Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Brno

Najdu v brně nebo okolí někoho s velkým a oholeným penisem. Někoho kdo ho má 20+. Chtěl bych se naučit hluboký orálek a polykat smetánku.

Čau, hledám transvestitu který má pěkný koz* a nechá se ode mě suk**.

Jsem ženatý 44-185-83 z Brna- Židenic. Rád bych našel kamaráda, se kterým by se daly, zažít společné něžné intimní chvilky a třeba i zasportovat ( kolo, plavání, posilovna, prostě co nás napadne). Hledám stálého kamaráda na dlouhodobé kamarádství. Důležitá je pro mne vzájemná důvěra a zdraví. Prosím jen někdo z Brna a blízkého okolí.

Jsi plný touhy vyzkoušet něco s klukem? Měl by jsi být přátelský, třeba i samotář. Hledám pouze dlouhodobý milostný vztah. Zdravotní hendikep nevadí. Věk neomezen.

Hledám kamaráda z Brna a okolí, na mužskou erotiku. Vše diskrétně, bez narušení soukromí.

Hledám chlapa s velkým M, aspoň 20/6. Nejlépe dominantního, vysokého ženáče. Jsem zdravý BI s pěknou postavou a zadkem. Vlastní prostory nemám, ale můžu zajistit.

AHOJ, Hledam pritele na krasne dlouhodobe intimni chvile-jen Brno a okolí.

Nabízím pravidelné diskrétní uvolnění serioznímu muži z BRNA, který není uspokojen, ale nechce nebo nemá čas hledat milenku. Preferuji slušnost, nekuřáka, dole nezarostlý... Napiš svoji představu a možnosti.

Jsem vysoký, štíhlý sub v dámském a hledám chlapa kolem 45-50 a víc, budu ti sloužit diskrétně a pravidelně, rád polykám a budu se pro tebe oblékat. Brno