Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Zlín

Jseš nápaditý , máš fantasii a chceš si pohrát s hravým pasívem ? Pěkné dlouhé zasunutí , M 16-17-18....Mam hracky , pomuckz Hezke setkani u tebe mohu i přespat Neboj se odepsat , jsem pohodový mladictvý , příjemný

Jsi plný touhy vyzkoušet něco s klukem? Měl by jsi být přátelský, třeba i samotář. Hledám pouze dlouhodobý milostný vztah. Zdravotní hendikep nevadí. Věk neomezen.

Hledám mladého štíhlého kluka k intimním schůzkám. Auto i prostory mam

Kdo mně chce stáhnout kalhotky, zvednout sukýnku a postarat se o můj zadeček?

Hledám jemného a inteligentního přítele s vlastním zázemím ve Zlíně, který má a chtěl by vzájemně vyzkoušet zejména rektální pomůcky s VŠ sportovní postavy a smyslem pro fantazii a zajímavé hry tohoto typu. Věk není zas tak důležitý, jemné ruce a smysl pro hru ano.

Hledám jemného a inteligentního přítele s fantazií a smyslem pro hru, mající ve Zlíně vlastní zázemí a který rád používá erotické pomůcky. Vzájemná výměna rolí a hledání nových a zajímavých inspirací. Těším se na odpovědi.

Takže, přijdeš ke mě, hned za dveřmi si zavazes oči, svleknes se do trenek, pak přede mně pokleknes, vykouříš mě, já tebe vyhonim, možná pokouřím a odcházís....bez povídání. Ty mladý, nechlupaty.... máš na to? P.S. nehodlám si vypisovat, ať odpíše ten, který umí číst!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň

Má Paní se rozhodla, že mě chce vidět s mužem. Já 23/5 40 let. Tedy touto cestou hledám muže. Věk 20-45 let. Nejlépe sportovní nebo štíhlé postavy, zdravý, nekuřák. Napiš něco o Tobě. Bude odpovídat ona, na mém názoru nezáleží. Co řekne, splním.

Zdar chlapi. Hledám kámoše na kamarádství a sex. Na občasné scházení se. Jsem pasív, tudíž hledám aktiva nebo klidně i dva, kterým rád budu poslušně sloužit. Měl bys mít větší M, tak aspoň 17 a víc. Prostory občas mívám. Sex pouze s gumou.

Hledám štíhlého kluka, mladého, který mě bude kouřit - a kterého budu já honit a kouřit když bude mít spoutané ruce, zavázané oči, udělá se, až mu to dovolím. Čekám!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň