Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Snědý sympaťák se strništěm na pravidelný sport, saunu? Ideál ženáč do 43, ozvi se
Svázej mě!!! a potom ??? :) Pohledný 41, postava akorát :) Ostrava a daleké okolí :) flexibilní, mobilní :)
Hezký den, hledám touto cestou staršího pána, nejlépe se zázemím a hezkým mužstvím. Rád bych mu po vzájemné domluvě docházel lí z at a ko uř it mužství. Najde se?
Ahoj. Nejaky kluk na diskretni O.. Idealne pravidelne.
Ahoj hledam kluka na sex , ale i treba pivo pokud te vzrusuje predstava si to udelat spolu napis mi max 45 let dekuji.tesim se
Jsem submisivní/nezkušený a hledám dominantního aktiva, kterému bych se oddal a po dohodě podřídil... Poskytl své nezkušené tělo cizím touhám a uspokojení. Chtěl bych pocítit, jaké to je, oddat se chtíči někoho jiného a být ovládán a strpět cizí uspojení a perverzi. Nehledám vztah, ale třeba opakované zážitky... Na věku příliš nezáleží, upřednostňuji nekuřáky s větším M. Zdraví samozřejmostí. Vyskytuji se v Ostravě, ale můžeš být i z okolí.
Ahoj, hledam kamarada s prostory, k spolecnemu nahoceni,onanii a koureni.l
Hledám muže, který by mě orálně dráždil. Ženatý, BI, s muži málo zkušený. Diskrétnost a zdraví je samozřejmost. Důležité jsou sympatie, prostory nemám.
Ostrava a okoli. Najde se chlapik co pozve a je vonavý s perem udržovaným ke krasným hrátkám? Já zatím zkoušel jen kouřeni. Ale chtěl bych zkusit víc. TŘEBA bych se ti oddal a ty by jsis se mnou hral. Líbal po těle a lízal kde by se ti chtělo.
Hledám stálého kamaráda 55+ pro pravidelné diskrétní schůzky. Nejlépe ženatého, inteligentního a férového chlupáče. Hetero nebo bi chlapa, kterého láká se pravidelně diskrétně scházet s chlapem. Prostory mám. Ostrava a okolí. Nehledám jednorázovku nebo střídání partnerů, ale jednoho kamaráda, se kterým si budeme rozumět. důvěřovat a bude nám spolu pěkně. Zachování diskrétnosti a neporušení dosavadního života je samozřejmostí. Pokud má někdo stejnou představu tak se ozvi.