Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Jsem štíhlý , sportovní postavy , ženatý . Hledám touto cestou někoho , kdo je na tom stejně jako já . Pokud jsi spíše submisivní , budu rád ale není to podmínkou .
Ženatý, VŠ, spíše aktiv hledá přítele na pravidelná uvolnění od všeho co život přináší. Dlouhodobě, pravidelně jen jednoho. Zdraví a diskrétnost bez narušení současných vztahů je samozřejmostí.
Hledam chlapa na pokec,sex,VS,50ket,diskretnost,zdravi.
Jsem štíhlý Bi sympoš sportovní postavy, 46/182/85, dole vyholený, v sexu víc aktiv, a hledám štíhlého kluka, 25 až 45, diskrétního kámoše na vše. Hledám kluka který taky ví co chce a má to v hlavě srovnaný. Sport, pokec, pivko, sex, intimita, vzájemná důvěra. Nehledám vztah, ale ani nehledám flirt. Ostrava, Opava, Krnov...
Ahoj,jsem štíhlý VŠ sport.postavy,170/62 M17/4,5,vyholený bi střed.věku z OV.Hledám mladého, štíhlého a vyholeného bi kámoše,nejl.studenta na příjemné intimní přátelství,společné honění,ku..bu,sexík a vše,na čem se spolu domluvíme a co se nám bude líbit. Preferuji diskrétnost a fér jednání,100% zdraví a hygienu,totéž zaručuji u sebe, prostory v centru OV mám a pokud budou vzáj.sympatie, rozhodně nebudeš litovat.
Symp. 45/180/83/19 hledá jiného sympaťáka pro vzájemné experimenty.
Bi chlap 50tnik ženatý hledá diskretniho kamaráda na pokec, pratelstvi a pokud budeme chtit s bonusem navic pro nás oba bude sex.Diskretnost,zdravi zaručuji.
Ahoj,jsem štíhlý VŠ sport.postavy,170/62 M17/4,5,vyholený bi střed.věku z OV.Hledám mladého, štíhlého a vyholeného kámoše,nejl.studenta na příjemné intimní přátelství,společné honění,ku..bu,sexík a vše,na čem se spolu domluvíme a co se nám bude líbit. Preferuji diskrétnost a fér jednání,100% zdraví a hygienu,totéž zaručuji u sebe, prostory v centru OV mám a pokud budou vzáj.sympatie, rozhodně nebudeš litovat.
Hledám nezkušeneho, pasivního muže silnější postavy pro poznávání nepoznaného. Diskrétnost, zdraví samozřejmostí.
Ahoj,jsem štíhlý VŠ s postavou 170/62 M17/4,5,vyholený bi střed.věku z OV.Hledám mladého, štíhlého a vyholeného kámoše,nejl.studenta na příjemné intimní přátelství,společné honění,ku..bu,sexík a vše,na čem se spolu domluvíme a co se nám bude líbit. Preferuji diskrétnost a fér jednání,100% zdraví a hygienu,totéž zaručuji u sebe, prostory v centru OV mám a pokud budou vzáj.sympatie, rozhodně nebudeš litovat.