Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Ahoj Já 46 /178 /80 ml.vzhledu asi tak 36 hledám kamaráda se zázemím, mám rád oboustranný o.. ral mazlení a pasivně a. nal vše na domluvě a fér rád bych někoho na dlouhodobější setkávání.. Více informací emailem..
Loni jsem se 2x setkal s mužem, který mi udělal nádhernou masáž mého nahého těla, pak se bohužel odmlčel. Najdu tady znovu? Jsem sympatický, čistotný, diskrétní, dole upravený. S mým nahým tělem si můžeš dělat co chceš...nejen masírovat...
Hledám dominantního muže do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdrav..
Ženáč hledá samce, co si chce nekompromisně bez něžností a až do konce zašoust.a do mé huby. Prostor nemám. Můžem vzít na hoďku privát... Nechci líbačku a nechci A.
Ahoj, hledám 2 kamarády z Prahy, k pravidelním diskértním schůzkám. Jsem neuspokojený, BI, pasivní sympaťák, 188/85, 20/5. Vy by jste měli být sympaťáci, min jeden z vás aktivnější, věc max. do 40 let. Těším, se Jirka.
Rad bych zde nasel zaleho aktiva 60+ nebo stejne stary par, kde on je bi aktiv, pro me zasveceni do pasivni role. Ja ctyricatnik
Ahoj všem, hledám touto cestou jednoho úplně normálního BI 30tníka nebo 40tníka, nejlépe ženatého, se kterým bych se mohl pravidelně scházet, cca 2x za měsíc. Zázemí mám, mohu někdy přes den, někdy večer, vše na dohodě. Hledám někoho na pravidelné a dlouhodobé schůzky, někoho, kdo by hlavně toto ocenil a nemusel proto hledat dál a mohli bychom si jen nerušeně užívat života. Fotky a vše ostatní emailem.
Jsem 45/178/77 bi, mám rodinu, svoji sexuální orientaci tajím. Štíhlá, trochu vymakaná postava. Hledám někoho kdo je na tom podobně. Očekávám zdraví, inteligenci, spolehlivost a přiměřený věk. Takže vlastně chci najít kamaráda a milence v jednom. Není problém celá ČR.