Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Ahoj, najdu muže na občasné schůzky, kterému by nevadilo ze budu v damskem? Ideálně Praha a vlastní zázemí vítáno :-)

Čau, 38/192/88 bi, pasiv, zadaný... hledám diskrétního aktivního kámoše na sex. Jsem zdravý a otevřený všemu co by nás bavilo oba. Berou mě pomůcky, kouření, mrd... Budu rád, když se ozvete.

Ahoj, hledám hezkého kluka a kamaráda v jednom, nebo hezkou trans pro společné zájmy a jiné, příjemné aktivity :). Preferuji spíše jemný vzhled a rysy a spíše malé a nebo žádné zkušenosti. Já nezkušený, štíhlý, ale urostlý, aktivní hetero až bi, mladšího vzhledu, VŠ, nekuřák, který po tom už hrozně dlouho touží. Podmínkou je 100% zdraví, diskrétnost a věk do 35. Nehledám nic jednorázového.

Hledám aktivního kámoše na pravidelní sex..já 40/175/70 O aktiv, A pasiv, prostor je.

Ahoj, hledam TV, CD - prostě kluka, co je rád v kalhotkách nebo šatičkách, na schůzky. Ty do 20 let, menší - pěkná subinka na hezké a pravidelné akce s příjemným mužem, 180/75. Napiš o sobě a své představě, potřebách a zkušenostech, podrobnosti pak mailem. Nejlépe z Prahy a okolí pro reálné setkávání, dlouhodobě, a když si budeme vyhovovat i trvalý vztah.

Rád poznam zkušeného milovníka A sexu, aktivního, na pravidelná setkávání.Mladý nebo starší je mi vcelku jedno, hlavně abys byl zdravý a diskrétní.

Přijedeš ke mně kousek za Prahu a pořádně mi vyš...š hubu a krk až do konce. Polohy dle Tvých požadavků. V telce si u toho můžeš pustit “P”. Žádná líbačka, ani mazlení. Ty mladší ode mně a dokážeš si stáhnout předkožku... a nebo ji vůbec nemáš. Já jsem ženáč 45/188/115, již delší dobu sám doma.

Rád (a) se seznámil s příznivcem TV žen.... Můžeš být i dominatní

Hledám dom chlapa, který by měl zájem o sub pasiv kus chlapa. Láká mne svazování, podvazování, CBT, TT, elektro, vosk, kolíčky, nucená nahota, nucený sex, atd. Jsem 41 let starý, 185 cm vysoký a 140 kg vážící kus chlapa, ochotný prakticky ke všemu. Nemám zázemí, požaduji rozum, 100% zdraví a férové jednání dle dohodnutých pravidel.

Hledám diskrétního mladého kluka, kamaráda... Já 44/189/72/17, ženatý...