Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Sugarbaby-kluk hledá svého sugardaddy. Ahoj jsem kluk 32/188/ 73 atletický typ, a hledám touto cestou pána , muže na velmi vysoké úrovni, velmi finančně zajištěného inteligentního, který by si rozmazloval a udržoval trvalejší nezávazný vztah s mladším pohledným klukem na úrovni, který má rád luxusní život.Chci být rozmazlován,rád cestuji, na oplátku bude má společnost s tebou, život je přílíš krátký nato abychom ho promarnili. Naprostá diskrétnost a 100% zdravotní stav mohu zaručit.
Jsem muž hubenější postavy, asi kolem 58 kg, 180 cm, vek 33 let, kratší vlasy, slabě modrý oči, jsem hodně vnímaví a přítulný, rád hladím a jsem rád, když mě někdo hladí a líbá, masíruje, anebo jenom tak ležet spolu nahý v posteli a milovat se a líbat a cítit teplo jeden druhého, jsem takový romantik a jemně vášnivý klučina.
Hledám: muže mezi 35 - 55 lety, který je pasiv v análu, s vlastním prostorem, klidně i hodně pracovně vytíženého a raději štíhlého, můžeš být ženatý. Nabízím: milenecký vztah založený na důvěře, zdraví a diskrétnosti, čas všechno ukáže. Jsem 170/58, pracovně vytíženy (víkendy nemůžu), je mi 38. Nehledám: muže nad 55 let, přehnaného sportovce, muže s nadváhou, promiskuitu. Podmínka je, abys měl místo a nebyl přehnaně sebevědomý.
Hledám staršího (35let a více), zajištěného a dobře situovaného muže na dlouhodobý milenecký poměr. Měl by jsi být fajn na pokec a super v posteli. Miluji sex a mám ho rád ve velkém množství. Je mi 31, míry 192/93 a M 21/6. Jsem pouze pasivní v análním sexu, takže Ty musíš být aktiv. Pokud miluješ sex a chceš mít mladšího milence, který Ti splní Tvé sexuální představy, pak odepiš. Budu se těšit :)
Ahoj, hledám nezkušeného kluka pro nezávazný sex do 25let, který by si chtěl splnit svoje představy, zdraví a diskrétnost podmínkou.
Chtěl bych zde najid muže na věku nezáleží hodného normálního zdravého na diskrétní vztah muž kterej by mě občas pohladil dal mě pusu pomazlil se semnou a měl semnou sex ja štíhlé postavy mladšího vzhledu s pěkným vybavením prosím jen vážně
Hledám normálního muže z Prahy nebo okolí na fajn, diskrétní sex. Je mi 31 let, normální postavy, v sexu se nebráním zkusit cokoliv rozumného. Ty můžeš být klidně i ženatý nebo s přítelkyní. Důležitá je chuť podniknout něco s mužem, zdraví a čistota.
Hledám muže /chlapa na reálnou schůzku za účelem vzájemného uspokojení vše diskrétně. Ja jsem 32/168/72/17/4,5 pohodař, simpatak, zdravý, pohledný fér jestli tu je někdo podobný a má zájem se sejít. Muj email Raději zadaného jako ja na trávení občasných schůzek za účelem mužského uvolnění nebráním se ničemu ,,Rozumnému", ale vše záleží na rozumné domluvě a simpatii okolí Mělník, Neratovice a Praha západ.
chci poslušně nahý čuchat nohy staršímu chlapíkovi, Praha i širší okolí. Já 33/175/82/17 rád hry typu otec a syn, děda vnuk.... pán má pohodlí relax u tv popíjí a já musím poslušně nahý fetit nohy v jetých ponožkách. reál často a pravidelně. Prosím jen reál akce
Někdo mladší ve středu a treba ve čtvrtek na Putování.