Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Přátelství a sex, u tebe, v klidu. Je to nové, jsem zvědavý.

Chceš vidět zblízka, jak se svlékám? Nebo chceš, abych se já díval na Tebe? Necháš si ode mě pomalu sundat kalhoty? Rád se hladíš, mazlíš a dráždíš? Jak budeme pokračovat?

Rád bych poznal diskrétní kamarádku. Povídání u kafe, těšit se na druhého a nejen to. Zn:úroveň.

Hledam nejakeho chlapaka co by si ho nechal v-kourit i pravidelne.Napis tel.cislo na kontakt, diskretnost jista a nekake zazemi vitano.

Hledám černovlasého či světlovlasého kluka 25- 35 let, který má vousy, strniště a hlavně přírodní ochlupení od hrudi přes pupík dolu, případně má péro s obřízkou a pěkně tvarované větší plné koule. Moc rád Ti udělám dobře, pohraju si s Tvými genitáliemi a s Tvojí dírkou rukou i pusou a zaručeně budeš sténat rozkoší a nádherně se uděláš. Nepotřebuji to opětovat, jenom mne poslední dobou strašně láká uspokojit takhle pěkně mladšího kluka. Zajdem na pivko, pokec a domluvíme se.

Ahoj. Jsem zadaný pohodář. Hledám muže na občasný chlapský relax. Vše co nám bude oboum příjemné. Diskrétnost, zdraví a čistota.

Nejsem typický gay, ale mám moc rád hezký a příjemný vzájemný hrátky s mužskými genitáliemi rukou i pusou až ke krásnému vrcholu. Líbí se mi typově chlapíci s přírodním ochlupením, s vousy, strništěm a taky třeba s obřízkou a pěkně tvarovanými koulemi. Rád bych prožíval s jiným chlapíkem pohodu na vandru, na pěším a vlakovém výletě, u piva a dobrého jídla a občas to zpestřoval vzájemnou pěknou intimní radostí. To co někdy žena muži nedá nebo neumí dát, to mu dá jiný muž, který ví jak to udělat.

Kluk 38let hledá kluka 20 až 40 let na dopisovani a i možný real sex všeho druhu cokoliv. Napiš.

Hledám muže který by chtěl občasné odreagování s mužem - jsem nezkušený ale přístupný všemu.

Nějakou pohodovou variaci života opačného pohlaví, která je akční a nevzdává nic předem.