Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtPlzeň

Hledám jednu super kamarádku s výhodami :) Ne na jednu noc, to je k ničemu. Jen úplně normální fajn holku, alespoň trochu pěknou, co to má v hlavě trochu v pořádku a má to podobně :)

Jsem 188cm vysoký, štíhlý, sportovní postavy, myslím, že sympaťák. VŠ, nekuřák. Jsem zadaný, mám jednu ženu a pár dětí :-) Mnohoženství je u nás zakázané, takže hledám "jen" milenku. Fajn holku, která je sama, nebo také zadaná a v sexu jí něco chybí. Tu bych si pak rád hýčkal a vodil do soukromí kde bychom se občas společně hezky odreagovali. Ozvi se, pošleme si fotky, zajdeme na oběd a uvidíme jestli budou sympatie vzájemné.

Kino
Divadlo
Hudba
Vaření
Zvířata

Někdo z nás si vychutnal v poslední době sladké výhody pohodlí domova, člověk si liboval, doplnil energii, zkoukl filmy..také jsi ale jako já postrádala parťáka na společně trávení volna?Prostě pohodové kamarádství při sympatiích a přitažlivosti možná něco víc?Měla bys chuť mít někoho s kým mít někam sednout, dobře se tam najíst, nebo strávit čas venku a dát první letošní zmrzku či medovník až bude hezky, vychutnávat si pohodu ve dvou třeba v kině, nebo kus řeči u pár točených plzní?nechme se překvapit

Svobodný štíhlý hledá štíhlou dívku ženu i starší která je taky sama a má ráda osahávání celého nahého těla i bez sexu-dle dohody ve všech polohách jako já ale jsem na to sám-pomuzes my? Zkusíme to spolu? Diskrétnost zaručena. Nemám žádné zkušenosti ale láká mě to a tebe? Budu se těšit na jakoukoli odpověď. Plzeň a okolí. Děkuji.

Hledám kamarádku na vše krásné ve dvou ostatní na domluvě

Někdo na občasnou diskrétní schůzku bez narušení soukromí ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 24 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 45 let
Nymburk

Hledám ženu, která by ráda porušila stereotyp všedního života a v pátek dopoledne prožila chvíle plné slasti, hříchu a chtíče.. Já mohutnější postavy, vysoký, tmavé vlasy, obyčejný muž toužící po dobrodružství. Diskrétnost a čistota zaručena. Plzeňský kraj.

Hledám milou společnost, , , v podobě ženy'', na dlouhodobý vztah se vzájemným pochopením.

Kamarádku na volné chvíle ve dvou,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 35 let
Praha