Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtLitomyšl

Knihy
Fitness
Plavání
Příroda
Výlety

Hledám přítelkyni, milenku, pro společné trávení volných večerů. Štíhlý optimista a pohodář, nekuřák, M17/3. Nehledám vážný vztah a samozřejmě to nemusí být jenom o sexu. Pokud Ti bude o něco víc, vůbec to nevadí.

Chci si s Tebou hrát, chci Tě držet v náručí. Chci Tě prozkoumat, poznat, pevně Tě obejmout... Doba není lehká, ale to neznamená, že musíme večer trávit sami...

Hledám sympatickou a pohodovou kamarádku které chybí mazlení, sex, porozumění nebo pokec u kafe se spolehlivým klukem.Oboustranná diskrétnost samozřejmostí.

Hledám ženu, která nechce jako já na svém současném stavu nic měnit, ale je stejně jako já unavená manželským stereotypem a rády by občas, vybočila z tohoto manželského stereotypu. Rád bych našel ženu se kterou mi bude dobře a budu se těšit na naše společné schůzky. Nemusí jít hned o sex.Já ženáč 42 let ze Svitavska, . Na věku nezáleží. Celý Pce kraj, Vysočina, HK, BRNO. Budu čekat a doufat, že konečně najdu.

Dívka, žena na nezávazný sex? Litomyšl a okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 44 let
Brno
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 41 let
Praha