Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 34 let Brno

TOP  19.2.2020

Rad bych nasel nesmelou zenu/slecnu, ktera nema treba tolik zkusenosti v intimnim zivote, ale zajima ji to a bavi a chce si to uzivat. Akorat potrebuje trpelivost, klidek a pohodu. Muzes byt klidne introvertni a spise submisivni. Mohli bychom si rozumet.

MužNezávazně 34 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledám ženu, co se doma maličko nudí a chce se seznámit s mužem, který je na tom stejně, a věří (ona i on :), že je možné a uskutečnitelné poznat někoho, kdo je naladěn podobně. Bez nároků jeden na druhého, bezproblémový dlouhodobý vztah, čistota, zdraví, diskrétnost. Skromné přání pro jednoho zadaného, pohledného, pohodového chlapa.

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledám ženu, co se cítí sama a hledá někoho, kdo je na tom podobně. Ženu, co si umí a chce najít čas, hledá jednoho muže a chce, aby on byl jen pro ni a ona jen pro něj. Ženu, co je zadaná, ale touží mít společně malé tajemství, těšit se na další setkání. Ženu, co chce jednou za týden/čtrnáct dní vybočit ze stereotypu, a pak se zase vrátit do reality. Hledám pohodový, dlouhodobý, kamarádsko-milenecký vztah.

MužNezávazně 33 let Brno

TOP  19.2.2020

Najdu mladší holku, která si chce vyzkoušet nebo se chce naučit různé věci? Vzhled ani zkušenosti neřeším :)

MužNezávazně 32 let Brno

TOP  19.2.2020

Ahoj, hledám tu dívku, ženu (klidně i starší), které chybí společnost a cítí se tak nějak sama, co by ráda někam zašla, bavila se, ráda se smála, povídala si, ráda se spřátelila ale také třeba pociťuje a chybí jí třeba objetí, tulení a chtěla by svůj čas strávit i příjemněji pokud budou sympatie Nejde mi jen o to jedno, jen prostě bavit se, nic neřešit a užívat si přítomnost toho druhého :)

Když se zhluboka nadechneš tak ucítíš, že už je ve vzduchu pomalu cítit jaro. Pokud bys chtěla svoje smysly potěšit nejenom voňavým jarním vzdouškem a lákala by tě představa mileneckých schůzek, nejlépe přes den, někde v soukromí, tak tu na tebe čeká pohledný 175/36 s hlavou plnou , , kreativních'' nápadů, jak si to jaro (a třeba i kousek léta) udělat o něco příjemnější. Pokud se ti při čtení těchto řádků aspoň trochu rozbušilo srdíčko a jsi mezi 25 - 35, ozvi se mi.. Foto pošlu výměnou za tvé...

MužNezávazně 33 let Brno

TOP  18.2.2020

Najdu mladou, družnou, hezkou...? :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Brno
Muž | 34 let
Třinec
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 36 let
Praha

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  17.2.2020

Nedostává se ti orálního sexu od manzela (pritele, nikoho)? Ozvi se pohlednému diskrétnímu muži s úrovní, který hledá jen možnost uspokojovat ženu ústy, bez nároku na jakékoliv opětování z tvojí strany, jen uspokojení tebe mnou. Je možné i pravidelně. Můžeš být i výrazněji starší, věk je jen číslo. Diskrétnost samozřejmostí.

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  17.2.2020

Pohledný inteligentní muž na úrovni, gentleman, úspěšný, hleda ženu na intimní vztah na úrovni, plný vášně a tělesné rozkoše na mnoho variací. Ideálně dlouhodobě a pravidelné schůzky, ale není podmínkou. Věku se meze nekladou, tedy i pro starsi. Určeno pro zadané ženy vyžadující diskrétnost i pro nezadané, nechtějící se vázat. Příjemné překvapení..

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  17.2.2020

BISEXUALNÍ žena (věk nad 20 let do XXL let) se najde pro pohledného inteligentního úspěšného muže na úrovni po všech stránkách? Budeš mile překvapena. Více po vzkazech.. Já a Ty nejlépe dlouhodoběji a pravidelněji (ale není podmínkou), my dva jako základna a můžeme si sexuální život zpestřit občasným setkáním s jinými ženami, kde já mohu být i jen pouhý divák a nebo i aktivní účastník. Vše na domluvě, aby to vyhovovalo všem. Žijeme jen jednou, odhoďme předsudky. Určeno pro ženy nezadané i zadané

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 37 let
Most
Muž | 37 let
Praha
Muž | 33 let
Praha