Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  29.3.2020

Toužíš po dítěti, ale s partnerem se vám to nedaří? Případně žádného nemáš, ale dítě bys ráda? Tak napiš a rád pomůžu, je mi 37 jsem z Brna, férový, spolehlivý a sympatický. Inzerát je myšlen naprosto vážně a reálně, určitě odpovím.

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  29.3.2020

Příjemný protějšek se najde ?

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  28.3.2020

Muž velmi sporadicky využívaný k postelovým hrátkám, by rád našel ženu či dívku, která to má podobně nebo prostě hledá někoho s fantazií a chutí tyto fantazie realizovat. Jsem prý velký sympaťák s hnědýma očima, sportovní postavou a větší výbavou. Rád bych poznal ženu bez nějakého omezení věku, nicméně by neměla rezignovat na to, jak vypadá a mít dostatek sebevědomí zaujmout muže. Rozhodně by bylo fajn mít si o čem popovídat, třeba nejdřív po emailu apod. A pak se uvidí.

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledá se žena s časem dopoledne, co by ráda jednou za týden vyměnila domácí pohodu za příjemné vybočení z normálu. Žena, který nechce nic bořit a měnit, ale chtěla by si užít čas od času pár hodin jinak, s někým, kdo to má taky tak nastaveno. Dělat společně to, co chceme a na čem se domluvíme, jako dvě dospělé a inteligentní bytosti. Dlouhodobý kamarádsko milenecký vztah. Sympatie, důvěra, zdraví. Třeba se potkáme, smažeme to tady, a zbytek si dopovíme někde v soukromí. Já Brno, 174/72/40.

Hledám přitažlivou ženu, které tak jako mě, chybí vášeň a vzrušení. Pokud bys chtěla poznat sportovně založeného, pohledného muže a nevadily ti diskrétní schůzky, mohli bychom prožít společně nějaké dobrodružství...

MužNezávazně 39 let Brno

TOP  28.3.2020

Hledám ženu, která stejně jako já, hledá přátelsko-milenecký vztah. Jsem VŠ, 39 let, 179cm, štíhlé postavy, nekuřák, svobodný, bez závazků, nekonfliktní, slušný, s vlastním zázemím, z Brna.

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  28.3.2020

Někdo na příjemné chvíle ? Sympatie rozhodnou :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Most
Muž | 41 let
Most
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 43 let
Praha

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  26.3.2020

Najdu studentku nebo mladou maminku, která hledá kamaráda, milence. Rád si tě budu rozmazlovat.

Rád bych zde nasel přítelkyni, která podobně jako já z různých důvodů hledá diskrétní a dlouhodobý vztah, bez narušení soukromí . Jsem velmi pohledný a sportovně založený muž kterému v životě chybí vzrušující okamžiky plné vášně.

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  27.3.2020

Ahoj. Která kočička má chuť si prohodit pár vzrušujících písmenek? Budu se těšit :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Most
Muž | 41 let
Praha
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 42 let
Krnov