Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Potřebuji střídavou péči, proto hledám kamarádku na ty příjemnější věci.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  31.5.2020

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Fajn kamarádka by bodla.Na co ? No to by záleželo jen a jen na sympatiich. Rozhodně ne na rozvody, řešení neřesitelných hovadin a komplikování si života jeden druhému. Určite ale na to si spolecně udělat alespoň jeden den v týdnu úplně jiný než ty ostatní. Ano chybí mne milováni a sex jako sůl. Jsi li na tom podobně napiš.Jsem pohodovej ženatej chlap , kterej rozhodně doma s pivem na pupku nesedi, zabezpečený, stojící pevně nohama na zemi s mozkem nejen v kahotách.Foto rad vymenim.

Najde se žena na seznámení ? Co bude a nebude je na nás tak uvidíme

Hledas sveho Pana?Ozvi se

Hledám ženu do 55 let co má ráda sex a hledá taky dlouhodobější milenecký vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 50 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 48 let
Cheb

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  30.5.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  31.5.2020

Muž 47/170 hledá ženu, nejlépe zadanou k diskrétním intimním schůzkám bez narušení soukromí.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  31.5.2020

Najde se tady jedna nebojácná žena???Hravá i dravá třeba. Nezadaná, se zájmem o dlouhodobé přátelství a případně o vztah.Nemusíš mít míry modelky, zdravě oplácaná postava a pěkný kulatý zadeček je také k sežrání.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 49 let
Praha