Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

HLEDÁM: nesmělou a stydlivou teen SUBINKU, třeba i baculku, která si sama potají hraje s provázky, ale ještě se stydí a bojí vůbec mít kluka, natož tak Pána. Která poznává své touhy a třeba i sama experimentuje s bolestí či bezmocí, ale ještě není připravená na sex. Takovou subinku vezme pod svá ochranná křídla zkušený a trpělivý Pán. Nabízím OBOJEK, výcvik i péči v D/s vztahu (nejen lekce !), pro začátek bez nutnosti sexu i nahoty. V případě sympatií preferuji dlouhodobý D/s vztah

HLEDÁM: Osaměle žijící ženu či dívku s neobyčejnou touhou. Tajnou touhou po hodinách bezmoci v pevných provazech a poutech. Nebo po jiném neobvyklém zacházení. Třeba i takovém, o kterém si myslíš, že nenajde u nikoho pochopení. Mohou to zatím pro Tebe být i třeba jen nesplněné sny, nebo něco, co zkoušíš potajnu sama na sobě. Popovídáme si a uvidíme co dál. Těším se na Tebe.

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie.

Slobodný 44/170/štíhly pohodák so zmyslom pre humor a úprimnost, intímne mierne dom. a perver.založený hladá fajn ženu 30-55(štíhlu až plnoštíhlu), ktorá uvíta trvalejší intímno-kamarátský vztach(nebránim sa ani vážnemu) s milovaním, hrátkami i náhlým chtíčom v súkromí kedykolvek bez zábran a taktiež i nežnostami, otvoreným pokecom očomkolvek, spoločnom kúpeli, poháriku či večeri a podobne(Samozrejme ak bude i žena chciet.).Vážim si úprimnost-otvorenost, spolahlivost, zmysel pre humor.Ak tu si, NAPÍŠ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 46 let
Havířov
Muž | 50 let
Olomouc

Ahoj Hledám zadanou ženu, které chybí doma vše hezké jako mě Napiš bubu se těšit.

Pro vzájemně příjemné, diskrétní schůzky hledám vdanou či zadanou ženu, štíhlé postavy, nekuřačku, které také doma něco schází. Hledám trvalejší vztah, beze změn na čemkoli stávajícím. Jen Zlín a blízké okolí prosím.

Ahoj! Jsem zadaný a proto hledám zadanou (není podmínkou) přítelkyni normální a štíhlé postavy pro příjemně strávené chvíle, které nám udělají život krásnější a nahradí nám, to co nám v něm chybí. Jsem urostlý, zdraví, sportovně založený, modrooký muž, 187 cm, VŠ, který by rád poznal sympatickou ženu, dívku, reg. ČB, JH. Nedávám si žádné další podmínky ke tvému vzhledu, protože důležité jsou vzájemné sympatie, porozumění a chemie.Foto připojím k odpovědi...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Šumperk
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 45 let
Praha
Muž | 46 let
Orlová