Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Copak jsou tady všechny dívky 30-40 zahořklé vůči lidem na vozíku že když je osloví, ani se neozvou? Jsme pořád lidi i když jsme na vozíku a i s chutí na sex, ale asi to tady nemá cenu nějakou hledat protože nejsou schopny se reálně sejít a užít si sexu? Škoda, divyli by jste se co vše dokážeme a umíme i když nechodíme, najdu tady nejakou, je mi 47 a jsem z Brna, prostor mám a fantazii také i dobré víno a vonavé svíčky prostě romantika.

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

hledam zenu na sex ja sportovni postavy .

Rád se seznámím a setkám s pohodovou ženou. Občasné schůzky, bez narušení soukromí v dopoledních hodinách.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 46 let
Orlová

Návrh: Představ si, že jsi na lékařské prohlídce - doktor tě prohlíži a najednou si nejseš jistá, jestli už tě neprohlíží trochu víc než by měl, a trochu jinak než by měl. Sáhne tam kam by nemusel, a sáhne tam tak nějak jinak. Jsi v rozpacích, ale nemůžeš říct že by ti to bylo nepříjemné. Právě naopak, a cítíš, že tě to neskutečně pohlavně vzrušuje - a to tak, že on to musí vidět.. Některé sny se dají realizovat. Objednej se ke skutečnému doktorovi na takovou prohlídku. Zdarma!

Muž 46/170 hledá ženu, střední postavy k diskrétním intimním schůzkám bez narušení soukromí.

Najde se nějaká žena, dívka co by si ráda zpříjemnila "karanténu" virtuálním sexem? Když se nemůžeme teď s nikým "cizím" vidět, tak si alespoň napsat, zpříjemnit si tento čas :-).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 46 let
Havířov
Muž | 48 let
Praha