Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtPraha

ŽenaNezávazně 54 let Praha

TOP  26.5.2020

Náhodné setkání vždy, ale napoví......hledám miléhopřítele, který je na tom podobně, tak jako já.Nemá dluhy má, ale vyřešeno vše ohledně svéminulosti atd.

SŠ 54/174, nehledám flirt, ale nezadaného přítele

Hledám závazný flirt :-) , myslím to celkem vážně ... omlouvám se těm, kterým neodpovím, určitě se budu snažit reagovat na odpovědi od mužů , kteří jsou věkem mezi 45-55 , nezadaní , kterým stačí jedna partnerka, ale nemusí s ní nutně hned bydlet :-)

Dovedeš-li ocenit nejen boubelatější tvary a pohledný obličej, ale i duši a úroveň a hledáš-li něžnou ženu, se kterou se budeš moci zasmát, s kterou si budeš moci i popovídat a jet třeba na výlet nebo do divadla, pak budu potěšena, když napíšeš. Pokud hledáš hodnotný, dlouhodobý vztah, založený na diskrétnosti, vzájemné ohleduplnosti a úctě, pak budu ještě radši. Nehledám manžela, jen přítele, kterému taky chybí blízkost druhého, i když nežije sam.

ŽenaNezávazně 53 let Praha

TOP  23.5.2020

Hledám kamaráda z výhodami, na procházky, do divadla, na povídání vážně i nevážně a taky do postele (s vřelému vztahu k sexu) vše co nás nápadně. Nechci plnit roli milenky, takže ženatý prosím ne.Mezí 40 a 55 plus minus. A jak a co s toho bude, to se uvidíme, že ? Ničemu se předem nebráním.

ŽenaNezávazně 50 let Praha

TOP  23.5.2020

Trochu vdana hleda muze pro vylety za kulturou.do prirody i dalsi hezke chvile.foto vymenou.

ŽenaNezávazně 51 let Praha

TOP  22.5.2020

Veselá, temperamentní a aktivní žena, stále ještě mladá tělem i duchem hledá nezávazně nezadaného chlapa stejného "postižení" od 40 do 50 let. Jsem VŠ 50 let, 171/53 z Prahy, která má spoustu hlavně hýbacích zálib, ale ráda navštíví i kino, divadlo nebo třeba ples a miluje léto a moře. Mám kde bydlet, takže nehledám ubytování, mám fajn práci, takže nehledám sponzora a mám ráda optimistické lidi, takže nehledám bručouna a pesimistu. Hledám někoho, v jehož společnosti bude občas příjemně a milo...

Netradičně: Hledám fajn pohodového borce, který vlastní vrtačku a šikovné ruce a rád polítá několik maličkostí v bytě. Zvu na domácí kuchyni. Jsem single pohledná VŠ s normální postavou. Budu se těšit.

ŽenaNezávazně 56 let Praha

TOP  20.5.2020

Lidé se chtějí sebe zmocniti. A nejvíce v lásce. Tím také svrchovaně trpí. Poznávají, že člověk je v jádru svobodný. Byť bychom jakkoli pevně drželi jeho srdce, nikdy tomu neuvěříme. Jiří Wolker

ŽenaNezávazně 55 let Praha

TOP  19.5.2020

blízká setkání hezkého druhu