Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

SŠ 54/174, nehledám flirt, ale nezadaného přítele

Miluju sebe a budu milovat i tebe. Pokud se budeme sobě vzájemně libit, můžeme cokoliv. Hnědooká brunetka 52/163/65

ŽenaNezávazně 58 let Praha

TOP  24.5.2020

Starší vdaná žena se ráda stydí nahá a bosá.Jen Praha, sex ne, dotyky ano.Preferuji nekuřáka bez závazků.

Hledám závazný flirt :-) , myslím to celkem vážně ... omlouvám se těm, kterým neodpovím, určitě se budu snažit reagovat na odpovědi od mužů , kteří jsou věkem mezi 45-55 , nezadaní , kterým stačí jedna partnerka, ale nemusí s ní nutně hned bydlet :-)

Dovedeš-li ocenit nejen boubelatější tvary a pohledný obličej, ale i duši a úroveň a hledáš-li něžnou ženu, se kterou se budeš moci zasmát, s kterou si budeš moci i popovídat a jet třeba na výlet nebo do divadla, pak budu potěšena, když napíšeš. Pokud hledáš hodnotný, dlouhodobý vztah, založený na diskrétnosti, vzájemné ohleduplnosti a úctě, pak budu ještě radši. Nehledám manžela, jen přítele, kterému taky chybí blízkost druhého, i když nežije sam.

ŽenaNezávazně 53 let Praha

TOP  23.5.2020

Hledám kamaráda z výhodami, na procházky, do divadla, na povídání vážně i nevážně a taky do postele (s vřelému vztahu k sexu) vše co nás nápadně. Nechci plnit roli milenky, takže ženatý prosím ne.Mezí 40 a 55 plus minus. A jak a co s toho bude, to se uvidíme, že ? Ničemu se předem nebráním.

Netradičně: Hledám fajn pohodového borce, který vlastní vrtačku a šikovné ruce a rád polítá několik maličkostí v bytě. Zvu na domácí kuchyni. Jsem single pohledná VŠ s normální postavou. Budu se těšit.

ŽenaNezávazně 56 let Praha

TOP  20.5.2020

Lidé se chtějí sebe zmocniti. A nejvíce v lásce. Tím také svrchovaně trpí. Poznávají, že člověk je v jádru svobodný. Byť bychom jakkoli pevně drželi jeho srdce, nikdy tomu neuvěříme. Jiří Wolker

ŽenaNezávazně 55 let Praha

TOP  19.5.2020

blízká setkání hezkého druhu

ŽenaNezávazně 53 let Praha

TOP  16.5.2020

Hledám muže divoké krve, vlídné duše a moudré mysli. Bez dalších žen. Spokojeného, samostatného, veselého. Někde na pomezí vážného vztahu a nezávazného flirtu. Pod 50 a nad 185. Odkudkoliv z této planety ;-)