Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

Invalidní žena hledá milence, dlouhodobě, diskrétně, věk není rozhodující.

Hledám muže, který ví co může a nemůže-. Nechce nic bourat, ale nechce chvíle na jedno setkání. V době kdy máme všichni tvář zahalenou rouškou a nevidíme si do očí, není zrovna vhodná k seznamování. Nepatřím postavou mezi modelky. sem plnoštíhlá. Chtěla bych si ještě užívat to krásné ve všech směrech a ne přežívat, pod rouškou.

Hledám kamaráda/přítele pro volný čas. Zadaní prosím nepište.

Dlouho vdaná, dlouho přehlížená hledá ženatého, doma trochu neštastného, pro hezčí chvilky života...tvůj věk 48-53

Vím, že dnešní situace nepřeje seznámení, takže teď jen písmenka, která nám napoví a pak se uvidí, co bude dál. Snad se sejdeme, obejmeme, dáme si pusu a to ostatní nechám na naší fantazii. Už teď se těším na setkání. :-)

ŽenaNezávazně 51 let Praha

TOP  5.4.2020

Společný večer, společný víkend, nebo třeba společná dovolená ? Společně jen pro hezké chvíle spolu :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno

Už vím, že je tady velmi těžké najít fajn muže, s duší a nápady kluka. Opravdu tu není jeden, který nehledá pouhý sex? I když spolu nebudem bydlet, přesto bych ráda našla kamaráda, přítele a milence a to vše v jednom. Ráda bych našla upřímnost, nesobeckost... Trochu pohledného, vyššího než jsem já..najdu?

Pro nedosratek příležitostí, sháním partnera k občasným schůzkách, který to se ženou umí... Zdraví Gábina ps: prosím je s fotkou a napište jakou máte představu...

Hledám někoho pohodového se smyslem pro humor a vše hezké.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno