Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaHlavní město Praha

MužOstatní 41 let Praha

TOP  22.2.2020

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou bych si mohl popovídat, zajít někam do společnosti nebo na dlouhou procházku do přírody. Jsem 41 letý Pražák, který má rád lidi, hudbu, knihy, přírodu a počítače. V práci se hodně zabývám lidmi, takže životní, partnerské a kariérní poradenství jsou v cenně. :) Přeji hezký den Karel

Nezadaný, dvě děti zanedlouho ve společné péči. Musíš pochopit, že mám nějaké povinnosti, pokud jsi na tom podobně, tak asi dobře. Koho hledám? Nikam se neženu, ale jednou bych rád normální ženu, co není stále ve stresu, nečučí neustále do mobilu, nevnucuje veganskou stravu. Pokud dokážeš taky občas vypnout a jen tak si někam vyrazit či si občas zasportovat, to by bylo fajn. Důležité, musíš TO mít taky ráda, pokud jsi se nyní urazila, tak pardon. Chci opravdu moc? Existuješ? Nějaké otázky?

Ahoj, nepřidá se někdo komunikativní na pochod 29.2.2020 ze Sídliště Písnice do Modřan (35 km)? Ve dvou cesta lépe uteče.

Hledám partu pro výlety, akce s malými dětmi. Jsme rádi v přírodě a v pohybu ;) Praha 5.

Hledám protějšek k návštěvám divadelních představení.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k zimním a jarním návštěvám přírody, prostě vyrazit někam na výlet.

MužNa koncert 43 let Praha

TOP  31.1.2020

Najde se nějaká fanynka skupiny Pink Floyd na koncert The Australian Pink Floyd Show dne 24.2.2020 ? Plánuji koupit lístky za 1090 Kč, pojďme do stejného sektoru a užijme si tu podívanou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice