Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaHlavní město Praha

Hledám kamarádku pro společné výlety do přírody, na kolo nebo na plavání.

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si chci povídat u skleničky nebo dobré kávy, navštěvovat různé společenské a kulturní akce, případně se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43 letý rodilý Pražák, který má rád lidi, filmy, hudbu, knihy, přírodu a vše okolo počítačů. V práci se jako manažer hodně zabývám lidmi a rozvíjením jejich talentů, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

Rád bych zde poznal zajímavou na nic si nehrající ženu, věkově mladší.Vy - štíhlá, nezadaná, která má také ráda toulky přírodou, památky, muzea, trošku i adrenalin. Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí /50Km/.V případě vážného zájmu napište a pošlete foto.Ps: Komunikaci raději na email, WhatsApp.

Hledám kamarádku z Prahy která má vztah k historii a ráda by v letním období trávila aktivní i odpočinkový čas na jedné z historických památek v malé obci blízko přírody nedaleko Plzně. Mimo sezonu pak výlety za poznáním našich českých přírodních i architektonických míst. Věkové rozhraní nebudu dávat, ale asi ne pod 30 let.

Nepřidal by se někdo na společné putování? Pro začátek někam o víkendu do přírody, v létě na pár dní do hor.... Všechno potřebné mám, jen milá společnost mi chybí ;-)

MužDo sauny 42 let Praha

TOP  24.5.2020

Jsi (v/za)daná, a přitom vnitřně sama? Hledám kamarádku na společné návštěvy sauny, co si ráda popovídá, a nebo naopak ráda poslouchá. O něco mladší než já, spíš menší než já. Která uvítá společnost při relaxaci. A je ráda, když jí někdo ocení jako osobnost i jako ženu. Nejlépe P6 či PZ a okolí.

Hledám slečnu, která by jela v červenci nebo srpnu někam do hor - to by záleželo na domluvě - rád bych podnikl několik výletů do kopců ...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (až se koronavirus přemění na korunavirus), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

MužOstatní 43 let Praha

TOP  19.5.2020

Napíše mi nová kamarádka? Možná si budeme mít co říct. Já jsem normální mužský, mám rád život, něžnosti, přírodu, turistiku, rekreačně volejbal, rád poslouchám dobrou hudbu. Rád poznám kamarádku. Uvítám i osobní poznávání, návštěvy, setkávání se.

MužOstatní Praha

TOP  1.5.2020

Jsem svobodný, bezdětný. Mám rád hudbu a rád sleduji pěkný film. Miluji procházky, nejlépe ve dvou. Rád si přečtu pěknou knihu. Miluji tanec. Zajímají mě mobilní technologie, PC a elektronika. Sport mě zajímá tak akorát v TV. Hledám milou, hodnou a věrnou přítelkyni. Abysme si vzájemně zpříjemnili cestu životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice