Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaHlavní město Praha

Rád bych zde poznal zajímavou na nic si nehrající ženu, věkově mladší.Vy - štíhlá, nezadaná, která má také ráda toulky přírodou, památky, muzea, trošku i adrenalin. Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí /50Km/.V případě vážného zájmu napište a pošlete foto.Ps: Komunikaci raději na email, WhatsApp.

MužNa koncert 48 let Praha

TOP  26.5.2020

ted v So v Jzd vecer Y.Sanchez ...

Nepřidal by se někdo na společné putování? Pro začátek někam o víkendu do přírody, v létě na pár dní do hor.... Všechno potřebné mám, jen milá společnost mi chybí ;-)

MužNa kolo 50 let Praha

TOP  24.5.2020

Ahoj, je tady štíhlá sympatanda z Prahy která chce vyrazit někdy na kolo ? Žádné závody, jen projížďka se zastávkou na drink ? Třeba Branická stezka, Krčský les, Modřanská rokle....Jestli máš čas a chut, tak napiš....Budu se těšit

MužOstatní Praha

TOP  1.5.2020

Jsem svobodný, bezdětný. Mám rád hudbu a rád sleduji pěkný film. Miluji procházky, nejlépe ve dvou. Rád si přečtu pěknou knihu. Miluji tanec. Zajímají mě mobilní technologie, PC a elektronika. Sport mě zajímá tak akorát v TV. Hledám milou, hodnou a věrnou přítelkyni. Abysme si vzájemně zpříjemnili cestu životem.

Nechtěla by nějaká milá dívka (může být i dáma :o) ) na koncert Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu, Julia Iglesiase, Albana Carrisi, Juan Diego Flóreze, Andrea Bocelliho, Frédérica Françoise, Daniela Guicharda, Nany Mouskouri, Barry Manilowa, Lance Ellingtona, Štefana Margity, Matta Monro, Roy Orbisona nebo Deana Martina...? Případně každý nápad je vítán... :o)

MužNa kolo 48 let Praha

TOP  24.4.2020

Ahoj je tu nějaká pohodářka na kolo?Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. Konečně po dlouhé pauze pojedeme na vodu a na kola - akce Kanadská Rozkoš 19.–21.6. a pak v červenci. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

Hledám příjemnou dívku k romantickým procházkám po Praze...

MužDo divadla 48 let Praha

TOP  22.2.2020

Hledám pohodovou kamarádku, se kterou bych mohl zajít do divadla, na koncert či podobné akce.