Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Bude čtvrtek zelený, však zelené pivko není. Když sváteční škopek není, což v přírodě procházení?!

Rád bych zde poznal obyčejnou , ale zajímavou mladší ženu.Vy štíhlá, nezadaná na nic si nehrající, která se občas ráda toulá přírodou, také má ráda památky, muzea a třeba zajde i na geochaching. Samozřejmě i běžné akce jako je posezení u kávy, sport apod. Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.

Najdu parťačku na pohodové výšlapy do přírody?

MužNa kolo 37 let Praha

TOP  7.4.2020

Ahoj, rád bych zde našel partnerku, které chybí cestování, výlety do přírody, na kolo či (někdy) pod stan, tak trochu na divoko. Nejsem však sportovec ani dobrodruh, někdy jsem i líný, ale rád takhle občas vyrazím do přírody, pryč z města. Ve dvou je to však příjemnější. Hledám někoho s chutí a časem. Někoho spíše nenormálního, trochu inteligentního. Nabízím příjemnou společnost. :-) díky.

VŠ 57/195/99 - nordic walking, plavání, výlety, památky, atd :-)

.. Tak to vypadá, že trandezóna bude díky koroně v lůně přírody :) ale to mě vůbec nevadí.. Beztak chodím do přírody každý den, tak krom psa vyvenčim klidně i nějakou frajerku :) raděj holčinu submisivnějšího charakteru - vodítko mám, )

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  6.4.2020

Jaro je pomalu za dveřmi. Najde se někdo na pohodové kolování (ne elektrokolo) ? Nezadaná, do 60, z Prahy, s batohem, pohorami, lyžemi, kolem a především není "panenka z cukru".Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 39 let
Praha

Hledám ženskou na společné výlety na kole, ale i pěšky. Další sport vítán, společně strávené chvilky bez narušení soukromí. Jsem ženatý, ale nevyužitý a s přebytkem energie. Časem se uvidí, nebráním se ničemu. Čekám možná zrovna na Tebe?!

Ahoj. Hledám hodnou slečnu na společné chvíle časem když si budem rozumět i vice.

Na velký pátek vystoupím na Sedlo. Milé dámy, která z Vás vystoupí se mnou? V klidu a s vědomím toho, jak se nám vede dobře. J.S.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 39 let
Praha