Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Mám rád přírodu v jejích nejrůznějších možnostech. Chtěl bych ji vnímat se vzdělanou partnerkou a nejen si o ní povídat.

Ahoj, dne 7.7. budu opět vyrážet na jízdu lodí a pak na koloběžce. Z Lokte do K. Varů po řece, zpět po cyklostezce. A nebo nejprve koloběžka tam a zpět po řece, dle domluvy. Najde se zájemkyně do kanoe, co ráda pádluje a má dlouhé nohy na skvělé odrazy? Pokud máš volno a chuť, napiš co nejdříve, bo neni čas.

MužOstatní 55 let Brno

TOP  1.7.2020

Pojďme spolu na motorky.Ženaty motorkář, hledá kolegyňku na občasné projížďky, nejsem závodník, jezdim pro zábavu.

ŽenaDo přírody 55 let Zlín

TOP  29.6.2020

Přidá se někdo na lov hřibů ? :-)

MužNa koncert 54 let Tábor

TOP  25.6.2020

Která pohledná neobézní žena by šla na koncert skupiny Keks a nemá doprovod? Můžeme se domluvit spolu a třeba najdeme i další společné zájmyKino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

nebo třeba do wellnessu ...ale nejen tam. Můžeme občas i do divadla, na procházku nebo na výlet. Po relaxu a pohodově strávenému času se sympatickou ženou, která je mladší než já, touží 58 letý soukromý podnikatel z Prahy. Pokud je nutné foto, vyměním ho po mailu.

MužNa flám 59 let Brno

TOP  23.6.2020

Hledám nějakou kamarádku, která by se mnou jela v listopadu do lázní na 14 dnů zdarma.Tanec, rekondici, procházky,

Hledám fajn kamaráda-kamarádku na výlety, toulky přírodou po zajímavých místech.Jsem usměvavá, pohodová, budu se těšit.