Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Hledam kamaradku na prochazky prirodou a nenarocne vylety na kole nebo treba i kulturni akce. Mozna take rada chodis v prirode a nemas spolecnost, tak se pridej! Budu se tesit.

Přidá se ke mě nějaké starší děvče na kratší dovolenou 21. - 25. 7. do Českého ráje na kratší rekreační výšlapy mezi skály a rybníky v oblasti Drábské světničky, Branžež? Podrobnosti v dalším vzkazu nebo přes email. Nechce se mi výletovat bez popovídání.

Hledám hodnou přítelkyni na letošní dovolenou po Čechách.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Mám rád přírodu v jejích nejrůznějších možnostech. Chtěl bych ji vnímat se vzdělanou partnerkou a nejen si o ní povídat.

MužOstatní 55 let Brno

TOP  1.7.2020

Pojďme spolu na motorky.Ženaty motorkář, hledá kolegyňku na občasné projížďky, nejsem závodník, jezdim pro zábavu.

ŽenaDo přírody 55 let Zlín

TOP  29.6.2020

Přidá se někdo na lov hřibů ? :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

nebo třeba do wellnessu ...ale nejen tam. Můžeme občas i do divadla, na procházku nebo na výlet. Po relaxu a pohodově strávenému času se sympatickou ženou, která je mladší než já, touží 58 letý soukromý podnikatel z Prahy. Pokud je nutné foto, vyměním ho po mailu.

MužNa flám 59 let Brno

TOP  23.6.2020

Hledám nějakou kamarádku, která by se mnou jela v listopadu do lázní na 14 dnů zdarma.Tanec, rekondici, procházky,

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany