Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do restaurace : Pojďme ...Hlavní město Praha

Nezadaný, dvě děti zanedlouho ve společné péči. Musíš pochopit, že mám nějaké povinnosti, pokud jsi na tom podobně, tak asi dobře. Koho hledám? Nikam se neženu, ale jednou bych rád normální ženu, co není stále ve stresu, nečučí neustále do mobilu, nevnucuje veganskou stravu. Pokud dokážeš taky občas vypnout a jen tak si někam vyrazit či si občas zasportovat, to by bylo fajn. Důležité, musíš TO mít taky ráda, pokud jsi se nyní urazila, tak pardon. Chci opravdu moc? Existuješ? Nějaké otázky?

Nezasla by dnes vecer nejaka dama na kavu, pivo, vino ci veceri? Jen tak. Jim a piju temer vse :)

Spending some days in Prague Somedoby wants to have a beer?

Pronudil jsem se už půlkou prázdnin a tu druhou půlku bych rád trochu oživil, takže pokud to máš podobně nebo dokonce úplně stejně, přijmi moje pozvání třeba do kina, na večeři, na nějakej výlet za Prahu nebo na cokoliv jinýho, co Tě napadne a na čem se shodneme :) Můžeme se sejít jen jednou, můžeme si dát opáčko... to už se uvidí, ale takhle dopředu neočekávám nic a nebráním se ničemu :-). Peníze vůbec neřeš, případnou přepravu nebo rezervaci taky zajistím, na Tobě je jenom se mi ozvat :-)