Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do sauny : Pojďme ...

Jsem vysoký, štíhlý, sportovně založený nekuřák, 50 roků. Občas zajdu do sauny, v létě k vodě, ale není s kým pokecat. Ozveš se?

MužDo sauny 51 let Praha

TOP  8.4.2019

Hledám kamarádku na letní chození do sauny. Rád chodím celý rok a hledám na letní období kamarádku, která jako já potřebuje saunu i v létě. Kdyby chtěla sem tam i na výlet na kole nebo pěšky, bylo by to krásné. Hledám ženu cca 45+, s kterou se hezky povídá o všem možném, na kterou je hezké spočinout okem. Hledá muž 50 let, nehubený, nekuřák.

Ahoj, hezký jarní den, bylo by fajn potkat někoho, kdo by chtěl chodit jednou nebo dvakrát týdně si zaplavat a pak do sauny. Třeba na Šutku a nejlépe v dopoledních hodinách či po obědě, když tam není narváno. Ve dvou se to lépe táhne, tak nehlaste se všichni :-)

Hledám ženu která by šla do wellness Infinit maximus v Brně.

Hledám kamarádku/kamaráda k návštěvě sauny v Brně

MužDo sauny 52 let Praha

TOP  21.1.2019

Hledám kamarádku, zaplavat si v bazénu a ohřát se v sauně. Chodím ve čtvrtek mezi 12. a 15.hodinou do bazénu kousek od metra Střížkov. Ve dvou je lepší motivace k troše pohybu i přes zimu. Hezký den všem.

Ahoj.Hledám kamarádku na společnou návštěvu saun a wellnes.