Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

MužVážně 49 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, blbá doba...jsi-li Žena kolem 40-ti, co hledá partnera pro další život - a teď se vážně moc seznamovat nedá - nabízím Ti alespoň popovídání po telefonu jako antistres...a později třeba i to Rande :-) Mám homeoffice, takže je jedno, v kolik. Proberme život a mužský i ženský pohled na svět, na vztahy, na ... Dan :-)

MužVážně 53 let Praha

TOP  30.3.2020

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, divadlo. Prosím o zaslání fotografie.

Mé srdce již dlouho touží po trvalém vztahu se ženou dominantní. Snad budu mít trochu štěstí a láska mi přijde naproti.

Hledám sympatickou lékařku (30-40) let, bezdětnou, ideálně typ MUDr. Čeňková z Nemocnice na Kraji města. Zn: potřebuji zhubnout - ideálně pod odborným a přísně láskyplným dohledem. Humanitně vzdělaný VŠ, 178cm, 105Kg, 39 let s kulturními zájmy, bezdětný, svobodný, nerozvedený.

MužVážně 43 let Praha

TOP  30.3.2020

vždy, když píšu inzerát, doufám, že to bude naposled a že Tě tady najdu. Nechám to osudu , co mě nadělí, nelze vypisovat jak máš vypadat a jaká máš být .

MužVážně 31 let Praha

TOP  30.3.2020

Ochránce žen před koronavirem a pavouky :) Pracuji na plný úvazek v bance, ale to mě nezastaví od rozvoje vlastního podnikání. Lyžování, cestování, kajak, běhání, modelářství, kreslení, dobré jídlo, příroda, zdravý životní styl. To jsou věci, které mě vystihují. Hledám vážný vztah, ale společná hlubší konverzace na téma vesmír, život na planetě zemi, historie lidstva, technika, psychologie, filosofie, výtvarné umění, světová politika, byznys a finance je vždy obohacující.

MužVážně 60 let Praha

TOP  30.3.2020

Poznám Poznejme se spolu., .... Ty vyšší, štíhlejší, milá, příjemná, nekonfliktní, pohodová ženoDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Most
Muž | 26 let
Brno
Muž | 58 let
Děčín
Muž | 30 let
Praha

MužVážně 58 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, i přes tuto pohnutou dobu bych se rád seznámil se sympatickou mladší ženou. Možná jsi to právě Ty. Ozvi se.

MužVážně 48 let Praha

TOP  30.3.2020

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 45 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

MužVážně 42 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj jsem pohodový chlap, optimista, který ví co je v životě důležité. Rád by poznal ženu, ze kterou by sdílel své zážitky, a mohl být pro ni oporou a zdrojem všedního štěstí. Rád jezdím na kole, chodím do přírody anebo jen tak si užívám každého dne, který může být hezký i když zrovna prší :-)Jsem rozvedený a mám dvě skvělé děti 7 a 9 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Ostrava
Muž | 34 let
Přerov
Muž | 45 let
Plzeň
Muž | 41 let
Jičín