Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 33 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj, hledám někoho, kdo mi bude oporovou, hned se neurazí, nebude žárlit a vydrží občasné moje špatné nálady. Nabízím oporu, toleranci a zábavu. Údajně se mnou moc lidí nenudí?? „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme- RR“ M.

MužVážně 28 let Praha

TOP  29.3.2020

Která ze zde přítomných dam se po odeznění epidemie seznámí s lékařem se smyslem pro tumor a srdcem na levém místě?

Ahoj, je mi 30 let, 186 cm, 75 kg, pracuji v Praze jako IT analytik. Ve svém okolí moc nezadaných slečen neznám, tak to zkouším touto primitivní cestou. Rád si vyměním fotky přes e-mail, napíšu o sobě trochu víc a při náznaku vzájemného porozumění se můžeme třeba i sejít (asi ne hned, ale třeba za takové 2 týdny už to půjde... (-:) Víc přes e-mail. Michal

MužVážně 34 let Praha

TOP  29.3.2020

Ahoj, je mi 34 let, jsem svobodný, bezdětný nekuřák. Mám rád přírodu, sport, výlety, cestování ale občas i trochu toho lenošní :-) Hledám zde vážný vztah, takže pokud by tento inzerát četla bezdětná žena s vyřešenou minulostí, která by měla zájem seznámit se s věrným a slušným mužem, budu se moc těšit na odpověď.

MužVážně 30 let Praha

TOP  27.3.2020

Ahoj, na seznamovacích aplikacích se vybírá jen podle vzhledu. Ale mně více záleží na povaze a zájmech. Rád bych zde našel holku na pokec a po karanténě uvidíme :) Měla bys být empatická, mít ráda zvířata a přírodu, ve volném čase sledovat seriály a filmy a ze sportů mít ráda třeba běh nebo plavání. Je mi 29 let, ale vypadám o dost mlaději, takže můžeš být mladší. Plus pro tebe, pokud jsi kreativní / nekuřačka / do 170 cm. Foto výměnou přes vzkazy nebo mail.

MužVážně 31 let Praha

TOP  28.3.2020

Příjemná se smyslem pro humor, cestování? Pokud jsi přesvědčena, že to jsi a nevadila by Ti má dcera 8let a občas i 4 letá, tak napiš. Pokud sama máš ratolest, bude to o zábavnější.

Rád bych poznal slečnu, které bych dal něco a ona mně, co se v životě nedá koupit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Brno
Muž | 32 let
Praha
Muž | 33 let
Vysoké Mýto
Muž | 29 let
Brno

Někdo na procházku s rouškami? Jsme z Hostivaře a nekašleme ;-) Zatím každý den sám na homeofficu a jinak nic...

MužVážně 33 let Praha

TOP  28.3.2020

Hezké odpoledne všem milým slečnám..Rád bych našel fajn , milou slečnu na trávení volného času..Výlety, procházky, kino, společné večery prostě na všechno fajn:) Mám rád zvířata, procházky, akce a zábavu všeho druhu..Jsem svobodný, bezdětný, bez závazků s jednou psí slečnou..:))

MužVážně 34 let Praha

TOP  28.3.2020

Ahoj, najde se tady holčina, která by i ráda šla někam na pivo, ale nedá jí to a radši dodržuje karanténu, a chtěla by si s někým psát? Témat je spousta...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Zlín
Muž | 34 let
Praha
Muž | 29 let
Litovel
Muž | 32 let
Vlašim