Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 60 let Praha

TOP  5.4.2020

Hledám vážné a seriózní seznámení s ženou se kterou bych rád prožil zbytek života.

MužVážně 61 let Praha

TOP  5.4.2020

61/183 zde čeká možná právě na Tebe, Zkus napsat "klukovi" s vyřešenou minulostí, nic přece není nemožné,

MužVážně 66 let Praha

TOP  4.4.2020

Ideální muž hledá osudovou ženu. Trochu slevíme. Zachovalý starý mládenec v ideální situaci hledá osudovou ženu nezdeptanou osudem.

MužVážně 60 let Praha

TOP  5.4.2020

Hledám ženu zklamanou životem. Chci přátelství které by pokračovalo vážným vztahem. Jsem nekonfliktní, mám rád cestování, chalupaření, přírodu a hodně čtu. Nemusíš být modelka, nemusíš být ve všem bezchybná. Věřím, že existuješ.

MužVážně 64 let Praha

TOP  5.4.2020

Hledam zenu stihlou může byt i kuřačka.Jsem 65/170 stihli byvaly sportovec uprimny ferovy muž a rád poznám ženu pro život.

MužVážně 64 let Praha

TOP  5.4.2020

hledám ženu která také hledá toleranci, vzájemný cit a pohlazení.

MužVážně 60 let Praha

TOP  5.4.2020

Krásný sluníčkový den všem ženám které by mne chtěli poznat......Ty vyšší, štíhlejší, nekonfliktní, pohodářko.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Benešov
Muž | 61 let
Ústí nad Labem
Muž | 61 let
Karviná
Muž | 60 let
Kyjov

MužVážně 61 let Praha

TOP  3.4.2020

"...po práci legraci..." Hodně jsem pracoval, tak si teď dopřávám více ze života. Mám rád historii s příběhem, poznávání, cestování. V létě většinou po Čechách, v zimě se spíše přesouvám někam za sluníčkem. Nic mi v tom nebrání, ani čas není aktuálně mým pánem. Hledám sympatickou, pohodovou a komunikativní přítelkyni, která by se chtěla o radosti a krásy se mnou dělit. Vzdálenost není překážkou.

MužVážně 66 let Praha

TOP  4.4.2020

Hledám v Praze nejlépe vysokoškolačku, aktivní sportovkyni, která by "vydýchala", že nemám ani auto, ani chatu, ani chalupu, zato vychovávám jednoho stále ještě nezletilého syna. Nehledám rovnou "vážný vztah", spíš pro začátek kamarádku na cyklistiku, divadlo, koncerty.

Jste žena do 70 let a chybí Vám láska cit něha objetí i potěšení milostné od pořádného osamoceného přítele nekuřáka, motoristy, který má již hodně volného času a hledá příjemnou ženu pro hezký vztah? Můžeme si být oporou i si obohatit život o společné zájmy jako hudba, příroda, les, fotografování, zájem o společenské dění. Není pro mne důležitá Vaše fyzično leč ušlechtilost Vaší duše, citlivost a něha opravdové Ženy toužící po věrném citovém i milostném vztahu. Jsem VŠ 63/177, pohledný vitální.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Brno
Muž | 60 let
Praha
Muž | 61 let
Jindřichův Hradec
Muž | 65 let
Zlín