Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaMladá Boleslav

Hledám ženu, slečnu na trávení volného času. Příjemně si ho užít (procházka, cokoliv...). Kdyby nám spolu bylo fajn, tak by to mohlo třebas i v něco přerůst. :-)

Ahoj jsem hodný kluk a hledám spíš vážný vstah .. sem zamilovánek ale ne ťuňťa :) vim o zivotě své .. jsem muzikant..delam vlastní hudební tvorbu.. a věnuji tomu dost svého času .. je mi 26 let..bydlim sam v bytě 2+1 v rodinném domku v mladé boleslavi :) mám rád jídlo.. filmy.. vaření..

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  23.3.2020

Ahoj hledám vážný vztah s hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Děti mi nevadí rád zajdu do kina na procházku a na výlet. Chtěl bych se mít na koho těšit a kekomu se vracet.

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  21.3.2020

Ahoj jsem Jarda 46 let hledám vážný vztah. Hledám hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Děti mi nevadí. Rád zajdu do kina na procházku nebo zajedu na výlet. Pracuji v zemědělství a rád bychnasel ženu na kterou se budu těšit a vracet se z práce s vědomím že name čeká abychom si popovídali co nám den přinesl.

MužVážně Mladá Boleslav

TOP  20.3.2020

Ahoj jsem Jarda 46 let a rád bych se seznámil s hubenou ženou která má vyřešenou minulost a je upřímná. Vážný vztah. Pracuji v zemědělství rád zajdu do kina nebo na procházku. Chtěl bych se na někoho těšit a po práci ke komu vracet. Večer si popovídat třeba u sklenky vína.

Ahojky, jsem Servisní zástupce pro stavební stroje. Hledám k sobě milou, hodnou, pracovitou obětavou dívku. Jsem obyčejný, pracovitý, srandista. Miluju děti, cestování, práci všeho druhu, ale i také rád vařím, lezu po skalách, jezdím na kole a lyžích. Mám střední skolu - bezpečnostní služby. Nekouřím, ale někdy si dám nějaký ten alkohol, ale opravdu jen občas. Momentálně jsem skoro 2 roky sám a řekl jsem si, že bych to tu mohl zkusit. Poznáme se? Nech mi tady whatsapp a uvidíme:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Brno
Muž | 26 let
Praha
Muž | 25 let
Břeclav
Muž | 27 let
Zlín

Hledám tímto způsobem k sobě milou a hodnou dívku, co hledám to i nabízím :) pro kamarádství či postupně vztah je mi 20 let a pracuji jako automechanik nejsem žádnej extra krasavec foto pošlu na požádání měla by jsi být z Mladé Boleslavy nebo z okolí 50 Km téměř každý víkend jezdím nějaký výlet po Čr takže o zábavu není nouze :)

Jsem obyčejný kluk který hledá obyčejnou holčinu :) já 26 let. Pocházím a bydlím v Mladé Boleslavi, pokud tě zajímá víc neboj se zeptat :)

Hledám hezkou kamarádku(později třeba přítelkyni) která má ráda přírodu, zvířata, sport a nevadí ji život na vesnici

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Kladno
Muž | 26 let
Praha
Muž | 23 let
Třebíč
Muž | 26 let
Brno