Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaNáchod

ŽenaVážně 22 let Náchod

TOP  22.2.2020

Ahoj, hledám tu někoho milého, kdo by mi mohl pomoct v mé momentální situaci.

MužVážně 60 let Náchod

TOP  22.2.2020

Hledam zenu nekuracku na vylety a na vse krasne.

MužVážně 56 let Náchod

TOP  22.2.2020

Jsem rád v přírodě, v zimě na lyžích, v létě pěšky nebo na kole, mám rád přiměřené pohybové aktivity a poznávání nových míst. Hledám ženu s podobnými zájmy, která se mnou ráda zajde třeba na nedalekou rozhlednu, když slunce zapadá a potom na večeři do nedaleké hospůdky.

Ráda poznám muže se zájmem o duchovní a osobní rozvoj. Člověka, který má cit pro přírodu a žvot v ní a má chuť tvořit zde v naší zemi kousek krásného prostoru pro život v lásce. Nevadí mi, odkud jsi.

MužVážně 66 let Náchod

TOP  22.2.2020

Mnoho profilů nenapoví nic. Chtělo by to přemýšlet a trochu se představit. Miluji tanec (trochu vyšší level), který obohacuje duši a evokuje emoce. Standart, Latina, Argentinské tango. Napíše štíhlejší, která ví co chce, když upřímnost a umění držet slovo je snad to nejdůležitější. K tanci třeba v Hradci Králové, přidám cyklistiku a turistiku. Zimní sporty jdou mimo mne. SŠ nekuřák štíhlejší 174/70. Romantik a realista. Plesy v plném proudu a čača nebude.

ŽenaVážně 71 let Náchod

TOP  20.2.2020
Hudba
Výlety
Vaření

Jsem vdova 70 ráda bych ještě poznala muže nekuřáka, který nelže, neuráží a chtěl by ještě užít trochu pěkného života, který nám zbývá a taky neřeší jestli je modelka.Zatím mám jen špatné zkušenosti.Tak snad ještě takový existuje, budu doufat.

MužVážně 64 let Náchod

TOP  21.2.2020

Je tam smutné děvče, co si nemá s kým napsat a popovídat na procházce nebo na výletě? Možná při setkání nic nepřeskočí a bude jenom jedno. Možná přeskočí jiskřička a bude toho psaní a setkání více.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Muž | 37 let
Chrudim

MužVážně 41 let Náchod

TOP  21.2.2020

Ahoj, hleda se zena se smyslem pro humor a to ostatni uz spolu zvladneme.....;-)

MužVážně 37 let Náchod

TOP  21.2.2020

Obyc kluk, vyresena minulost, vazny vztah. Mas to stejne? Vek 25 - 40, vaha 50 - 65.

ŽenaVážně 31 let Náchod

TOP  20.2.2020

Hledám muže, kterému by nevadilo, že již mám dítě. Nepatřím k feministkám, které tvrdí že muže k životu nepotřebují a sem ráda tou pečující ženou co uvaří, upeče, jede na výlet do přírody. Když se sdílí radost, je dvojnásobná, když starost, je poloviční. Neskutečně ráda se mazlím... :) Ale nechci: muže moc starého, tlustého a negativního kuřáka. Na to se mám moc ráda a radši budu sama.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 30 let
Praha
Žena | 35 let
Praha
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm