Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaLitomyšl

Kino
Hudba
Plavání
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Obyčejný chlap, rozvedený se smyslem pro humor (55let), dom.kutil, pohodář , žiji na venkově v rod.domě, hledá hodnou, upřímnou, štíhlou ženu pro vážný vztah. Ve dvou je život krásnější.

Přeji si seznámit se slečnou, která by byla víc než dobrá kamarádka. Hledám spřízněnou duši, jež nelze zřít očima. Najít druhý dílek puzzle, co se doplňují, tak jako spojení všech světadílů. Citlivou, empatickou, romantickou duši, která má ráda hudbu, tanec, kulturu, procházky. Věk 18-28 let, z celého širého okolí. :)

Rád se seznámím se sympatickou ženou se smyslem pro humor . Momentálně jsem o humor přišel , ale po boku sympatické ženy se to určitě zlepší . Jsem 190 cm vysoký , hnědovlasý , kudrnatý , modrooký , nekuřák …………………….

ŽenaVážně 47 let Litomyšl

TOP  21.3.2020

Hezký den všem, i když to tak dnes nevypadá, jaro už je tu a já bych se z něj ráda těšila po boku příjemného sympatického muže, který je stejně jako já sám a rád by to změnil. Jsem 169 cm vysoká tmavovláska se smyslem pro humor.

Krásný den, po minulé komunikaci s ženou která ráno v 8.30 hod napíše že ji těší se poznat více.A v 18.30 hod reakce že není zde pro srandu králíků jsem usoudil že normální ženy zde nejsou pouze nudící se doma at již zakomplexované manželky a nyní další lidi diky domací karanténě.Škoda, asi ti normální ženy jsou zadané co sice nevěřím.....Ale kde je hledat?

Ahoj.Hledám to co nemám.Ženu, která opřednostní OO před klasikou...Na postavě ani věku nezáležíDěkuji všem za zprávuDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 32 let
Znojmo
Muž | 49 let
Olomouc

Hledám fajn holku na seznámení a do budoucna na vážný vztah.

Chtěl bych jen tak pokecat o tom, jak jsme prožili den a co nás čeká a až po čase se možná potkat.

Ahoj hledám muže nejlépe rozvedeného i s dětmi, ve věku 40-52 let, svitavský a chrudimský okres.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 40 let
Otrokovice
Žena | 34 let
Praha