Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaOstrava

Hledám a nenacházím slušnou, fajn, bezdětnou, nekuřačku , nejlépe do 35let , která by se ráda seznámila. Jsem 38letý, 179cm vysoký z OV, svobodný, bezdětný, sympatický, bez vousů:-), klidný, nekuřák, pracující, bydlící sám v bytě a žijící bez dluhů, hypotéky a alimentů:-) Mám rád procházky, českou přírodu, hory. Hledám holku která děti do budoucna neplánuje a chce mít hezký , vážný , bezdětný vztah ve kterém budeme jeden pro druhého. FOTKU pošlu , tady ji nechci dávat

ŽenaVážně 37 let Ostrava

TOP  31.5.2020

Někdo pohodový, vysmátý, veselý...na výlet, hory, procházku...rekreační sport - ping pong, brusle? Pod povrchem přemýšlivý, hloubavý, vnímavý? Inspirativní a hledající Inspiraci? Zkoušet nové věci...vychutnávat si život naplno?:-)

Hledám ženu nekuřačku, štíhlou, plnoštíhlou, pracující ve věku 30-49 let bez závazků.Z Hlučínska a blízkého okolí na vše.Foto podmínkou.Já přes 40 let, nekuřák, 95% abstinent, pracující, 180cm vysoký....zbytek emailem nebo osobně.

Mám 42 let. Jsem hodný, věrný, upřímný, pracovitý a hledám touto cestou dívku (ženu) se stejnými vlastnostmi ve věku 30-43 let. Mám dva skoro dospělé syny"nikoli ve vlastní péči ". V Ostravě bydlím krátce, tak budu doufat, že poznám nějakou průvodkyni ;)

Hledám pro společný život mladší, svobodnou ženu pěkného vzhledu 28 – 39let, která je zdravá, štíhlá, trošku sportovně založená, příjemná, rozumná a zodpovědná a zatím bezdětná. Nerad bych vychovával cizí dítě či děti, to nikdy nedělá dobrotu, chci své vlastní. Jsem mladšího vzhledu, pohledný, komunikativní, slušně zajištěný, inteligentní muž se zájmem o sport, přírodu, aj., který hledá tu pravou ženu pro trvalý vztah založený na vzájemné přitažlivosti a snad i společných zájmech.

Ahojky rád ychpoznal fajn holku do 38 klidně i z dětmi Ostrava a okolíDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 40 let
Ostrava
Žena | 43 let
Beroun
Muž | 42 let
Karviná

Hledám štíhlou, příjemnou ženu, přírodního typu, která je od přírody hezká a nepotřebuje si každý den malovat pastelkami novou tvář. Uvítám určitou inteligenci, protože si rád povídám se ženou o čemkoli možném i nemožném. Jsem svobodný, inteligentní muž mladého vzhledu s dobrým zázemím, i fyzičkou, nemám zatím žádné závazky a o cizí děti se starat nemíním, takže hledám pouze bezdětnou ženu, která do budoucna bude chtít mít dítě.

Ahoj, tak se nám konečně korona opatření uvolňují a je možné se více stýkat. Proto jsem se si řekla, že už bylo dost samoty, bylo to fajn, ale bylo toho dost. Je mě 40 let, jsem z Ostravy, nekuřačka. Ráda bych poznala muže přiměřeného věku (mladší taky nevadí), z Ostravy, nekuřáka. Fotka a více informací přes email, v případě sympatií preferuji osobní setkání.

MužVážně 41 let Ostrava

TOP  31.5.2020

Hledám ženu na vážné seznámení

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Hradec Králové
Žena | 39 let
Olomouc
Žena | 42 let
Praha
Žena | 43 let
Praha