Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Ahoj, já 187cm, štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím a pracuji v Praze hledám štíhlou dívku z Prahy a okolí 175+. Sportuji, jsem spolehlivý. Jednám s lidmi tak, jako ti lidé jednají se mnou. Dík za odpověď. M.

MužVážně 38 let Praha

TOP  6.7.2020

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 190cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

Hledám nezadaná dívko z Olomouce právě Tebe.Tebe která budeš ráda.Když ti ráno přijde sms: Jak jsi se vyspala lásko? Hledám tebe.Které řeknu, že jsi krásná i když maš na sobě tepláky a jsi rozespalá.Tebe, co tě svým kamarádům představím se slovy Tak to je muj miláček.Tebe, co ti řeknu, že máš nejkrásnější oči na světě.Hledám tebe, co poznám kdy maš špatnou náladu a pokusím se ti ji zlepšit. Tebe, co si před všemi dokážeme říct Miluju Tě! Na tvém věku nezáleží. Pouze bez dětí

MužVážně 34 let Praha

TOP  6.7.2020

Ahoj holky, hledám jednu holku pro společný život :-)

Hledám tu jako každý jiný, vztah a lásku. Ale láska, ta se najít nedá. Moc rád by jsem poznal ženu, slečnu, která by nechtěla být sama, jako já. Miluji cestování, kulturu a čas strávený s rodinou. Rád by jsem tyto věci sdílel s tebou. Budu rád když napíšeš. Nečekám, že tu nějakou ženu, slečnu poznám, ale věřím, že jsi.

Proč právě tady? V dnešní době MOBILŮ a INTERNETU si nikdo na ulici nevšímá lidí kolem sebe. Jak potom narazit na fajn člověka? V baru nebo na diskotéce, kde se v alkoholovém oparu zdá všechno jednodušší to asi nebude. A sedět někde na lavičce v PARKU a oslovovat slečny na ulici. Proč to teda nezkusit takhle? Hledám Nezadanou holku bez dětí pouze z Olomouce.

MužVážně 33 let Praha

TOP  6.7.2020

Ahoj ;-) hledám: hodnou, milou, chytrou, co hledá vztah a ví co chce. Slečna co má ráda srandu a snaží se o vzájemnou spokojenost? Které nevadí dům a zahrada, chce žít normálně a mít úplnou rodinu časem? Věrná, pracovitá, normální postavy? Těším se na odpověď ;-) hezký den všem :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Pardubice
Žena | 39 let
Praha
Žena | 39 let
Brno-venkov
Muž | 34 let
Brno

MužVážně 38 let Praha

TOP  6.7.2020

Hledám flegmatickou optimistku ;-)

Hledám zde milou, usměvavou, zábavnou slečnu za účelem vážného seznámení, neměl jsem štěstí v lásce, chci poznat tu opravdovou lásku, kdo mě bude mít rád. Rád se směju, rád se bavím, chci prožívat chvíle s tou pravou, mít konečně štěstí, jít tím život ve dvou. Mít se o koho opřít. Chci zase cítit tu lásku, rád něco podnikat. Budu se těšit na odpovědi.??

MužVážně Praha

TOP  6.7.2020

Dobrý den. Hledám ženu na vážné seznámení. Procházka po Praze a okolí

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Praha
Žena | 37 let
Jílové u Prahy
Žena | 35 let
Jeseník
Žena | 33 let
Otrokovice