Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 44 let Nymburk

TOP  17.7.2019

Co napsat....do práce mi nepřijdeš, na disco jsem starý a na ulici narazim leda do sloupu veřejného osvětlení. Tak co třeba právě tady ?

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety

Zdravím všechny nezadané ženy. Jmenuju se Milan a po pár letech mám chuť najít spřízněnou duši. Prioritně hledám partnerský-rodinný vztah, ovšem i kamarádství s upřímnou a otevřenou ženou je pro mě cenné. Co hledám, také nabízím. Uvítám maminku s dětmi, ale není podmínkou. Jsem pohodový i zdravě sebekritický člověk, se smyslem pro kompromisy a třeba i odpuštění. Co však nesnesu, je lež. Mám své bydlení, práci co mě baví a i zájmy, např.: Příroda, trochu pohybu, divadlo, hudba…

Jsem z Litoměřic 43let něžný typ umím pohladit jak po těle tak i po duši a srdci. Rád bych poznal sympatickou dívku na krásné chvíle ve dvou. Z Litoměřic a okolí.

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Příroda
Výlety

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

MužVážně 44 let Ostrava

TOP  16.7.2019

Věřím, že tam jsi. Najdeme se?

Myslíš, že jsi atraktivní, soběstačná dáma, že muže nepotřebuješ, nebo nechceš, protože už tě několikrát zklamali?Muž je pro tebe jen na pobavení a to málo kdy, ovšem v nitru se skrývá ta malá holčička , která touží po pohlazení?Nechceš dát ještě šanci sympatickému optimistovi a věnovat mu chvilku svého času?Jestli hraješ fair play jako já, rád tě poznám!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Olomouc
Žena | 42 let
Brno-venkov
Žena | 34 let
Česká Lípa
Muž | 38 let
Karlovy Vary

MužVážně 49 let Praha

TOP  16.7.2019

Hledám tolerantní hodnou a pohlednou ženu pro vážný vztah. Mile rád to tady smažu ??

Výlety
Zvířata

Bydlím a pracuji na vesnici ve své strojírenské dílně a není tady žádná možnost k seznámení. Jsem nekuřák, rodinný typ. Hodné a klidné povahy. Měřím 178cm a vážím 75kg. 2 děti mám již dospělé a máme se rádi. Pocházím z katolické rodiny. Mám rád přírodu a zvířátka. Většinou se starám se o dům a zahradu. Rád zajedu na výlet na nějaké zajímavé místo. Baví mně focení a různé technické věci.

MužVážně 50 let Hodonín

TOP  16.7.2019

Hledám svou milou. Jsem zachovalý, rozvedený padsátník, 186 cm vysoký, nekuřák, kultivovaný, zabezpečený, prý pohledný a dobře vypadající. Deodoranty používám. Líbí se mi když se žena pěkně obléká a celkově o svůj vzhled pečuje. Uvítám ženu přiměřeně mladší, štíhlou, nebo normální postavy. Prosím, prosím foto po mě nechtějte. Seznámení myslím vážně a doopravdy.Nechci bezduše klepat do klávesnice a nic. Chci domluvit setkání kde sympatie rozhodnou. Váš Jan.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Praha
Žena | 49 let
Rokycany
Žena | 46 let
Praha
Žena | 45 let
Prostějov