Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 52 let Praha

TOP  20.11.2019

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

ŽenaVážně 53 let Praha

TOP  20.11.2019

Mám ráda život, radost, smích. Ráda tančím, běhám piji dobrou kávu a ujídám zmrzlinu. Ráda brouzdám jen tak přírodou, chodím městem a okolo řeky. Mám ráda dobré jídlo, ráda cestuju. Ráda jsem sama i ve společnosti. Mám ráda lidskou moudrost i moudrost věky věků...Pojďme se radovat, povídat a smát spolu... Těším se..

ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  20.11.2019

Ráda bych poznala spolehlivého, fajn kluka pro život...

MužVážně 51 let Havířov

TOP  20.11.2019

V podstatě jsem hříčka přírody. Na to, kolik je ve mě sexuálního temperamentu, chci žít v monogamním vztahu.... Potřebuji lásku.

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

MužVážně 52 let Beroun

TOP  19.11.2019

Ahoj, rád bych se seznamil ženou nesoudící minulost ale žijící pro budoucnost. Jsem normalní chlap, pracující, samostatný, soběstačný. Prosím odpovědi s fotkou. Jirka

MužVážně 52 let Praha

TOP  19.11.2019

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Kolín
Žena | 52 let
Trutnov
Žena | 55 let
Litoměřice
Muž | 50 let
Plzeň-jih

Líbilo by se Vám mít doma, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí.

ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  19.11.2019

Ráda se seznámím s příjemným mužem, nekuřákem, přiměřeného věku pro další cestu životem. Je tady někdo takový?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 52 let
Ostrava
Žena | 55 let
České Budějovice
Žena | 50 let
Plzeň