Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

V dnešní době se těžko hledá seznámení s mužem kolem 70 +, proto je důležité se o to pokusit a najít jednoho, který má zájem využít volný čas s ženou a jít pak společně dalším životem. Aby byl slušný, klidný a pracovitý, měl rád přírodu i lidi, jako já. V samotě se stárne rychleji a proto na rychlou odpověď čeká vdova z Ostravy !

Lvice 43, vyrovnaná, inteligentní, sportovně aktivní, zoufale a lačně se nevrhám, nepoutám, nezotročuji, držím se přirozených instinktů a přírodních zákonů, vnímám, pozoruji, naslouchám, neurážím, nesoudím, pocity musejí vyplynout samy a pak říkat upřímně a klidně vše ostatní.Jak to vnímáš a potřebuješ v životě ty?Hledáme se?

ŽenaVážně Jičín

TOP  5.4.2020

Ahoj je mi 42 a hledam vazny vztah ale bohuzel koukam ze tady je umění nekoho vazne najit jsem z kralovehradeckeho kraje hledam nekoho v rozmezi 35-50

ŽenaVážně 73 let Praha

TOP  3.4.2020

Ráda bych našla trochu pohledného rozvedeného nebo vdovce vyšší postavy, nekuřáka který, by mi navštěvoval v dopoledních hodinách.Odepisujte přiměřený věk mému.

ŽenaVážně Svitavy

TOP  30.3.2020

Ahoj, jsem mladá maminka 4 malých dětí, a hledáme někoho a kým by nám bylo fajn.nehledam pouze sex.pouze s fotkou prosím ..

Hleda. Muze jsemzenajeste ksvetu mamzajem o vsea kulturua procjazky a porozumeni od muzektery by mi byl poboku a sdilelvse krasne ai ty veskereveci. Je tu muz do 180 a vahy ne silnea byl aktivni jako ja a miluji vse zprahy a okoli.

ŽenaVážně 73 let Praha

TOP  29.3.2020

Najdu osamoceného upřímného a pohledného muže vyšší postavy, nekuřáka, který, by mi navštěvoval v dopoledních hodinách, chybíš mi.Odepisujte přiměřený věk mému.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 72 let
Praha

Zatím žádný rande NEBUDE! Chraňte si své a mé zdraví! Pouze napíši!!

ŽenaVážně 74 let Ostrava

TOP  26.3.2020

Ahoj hledám aktivního a charismatického muže na prožití zbytek života ve dvou.Láska a vzájemné porozumění.

ŽenaVážně 73 let Karviná

TOP  24.3.2020

Snad se najde někdo, kdo bude mít čas si občas pokecat

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 72 let
Praha