On hledá jeho : Vážná seznámení : okres Hlavní město Praha

Vztah a láska se tady moc najít nedá a proto hledám vzájemně obohacující a neomezující přátelství s chlapíkem středního věku, který má své zajímavé koníčky a je třeba víc praktický typ i když také cítí, že nezapadá do dnešní doby a je sám. Mám neobvyklé zájmy na dnešní dobu, zaměřené spíš na cestování, cizí země, kulturu, historii, ale jsem otevřený, naslouchající druhému. Největší vzájemná shoda může být v zájmu o vlaky, pěší výlety a cestování (Evropa, Asie). Nebráním se ani mužské intimitě.
49 / 180 / 74 aktiv kluk z Prahy Ti přeje Pěkný den. Šel by ses jen tak projít Prahou, nebo na procházku do obory Hvězda ? Můžeme zajít ve dvou třeba i do kina, na koncert, nebo výletovat po hradech a zámcích. Co říkáš ? Napiš, a třeba se již dnes, nebo o víkendu, setkáme a společně vymyslíme, který hrad a nebo zámek navštívíme, a zda-li na výlet pojedeme autem či vlakem. A nebo se jen projdeme Prahou. Obyčejné kamarádství, a čas ukáže zda-li se z kamarádství stane dlouhodobý partnerský vztah.
Hledám aktivního přítele odkudkoli, který jezdí do Krkonoš na chalupu, kde bychom se mohli scházet. Já v roli manželky v ženské roli, jako pasivní submisivní (paruka, punčochy, šaty, podvazky), dlouhodobý vztah. Více podrobností při další domluvě.
Ahoj, jmenuji se Martin a jsem z Prahy. Hledám zde fajn nekonfliktního, ne promiskuitního, soběstačného Aktivního kluka - muže kterému jde o víc než-li jen sex a má nějaké zájmy. Mé zájmy: Plavání, příroda, cestování, turistika, památky, apod. Praha není podmínkou. odpovím všem!
Normální kluk, vytáhlý sympaťák, 43/193/80 hledá fajn chlapa, kamaráda a nejlíp i partnera. Rád cestuji, sleduji okolní svět, i sportuji. Mám jasno co od života chci a bez čeho se naopak obejdu.
Hledám přítele na trávení volného času a společné výlety. Já rád cestuji nebo jen tak jezdím na výlety po Česku i po Evropě, mám rád dobré jídlo a pití, rád si zajdu na bowling nebo kulečník. Po večerech sleduji zahraniční seriály a filmy. Nezáleží na postavě nebo velikosti, ale na duši. Časem může přátelství přerůst i něco víc. Pokud si sám nebo jen hledáš vyplnění volného času, ozvi se.
Hledám svobodného gaye pražáka bez dětí,kamaráda 45-62let.Na společné trávení volného času ve dvou.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Ostrava
Muž | 43 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Zdravím,je mi 31 let,jsem z Prahy a hledám někoho na společné výlety,posezení s přáteli a někoho,kdo mě bude tolerovat ,a později se může z toho vyvinout vztah.Má věková hranice je od 25 do 40 let. Za případnou odpověď děkuji a budu se těšit. Robert
Ahoj nějaký aktivní chlapisko pro mně ktery to má už v hlavě srovnané a chce budovat neco trvalejšího podmínka věk od 39-50 let . Ja 38 let kluk v pohodě napíš uvidíme co z toho bude či nebude :-) Podminka : slušnost , úroveň, aktivnost ( jak v posteli tak v životě žadny gaučing typ ) a zdraví .Vic samozřejmě osobně.
Nějaký pohodový GAY chlap do života ? Ja 38 let gay kluk v pohodě už bych rád našel neco trvalejšího . Podmínka : úroveň , aktivnost a schopnost reálného života , zdraví ,vic osobně. . Neodpovídám chlapům ktery máji doma ženskou a chteji chlapa a podobným individuum, ušetří tim svůj ale hlavně muj čas ..

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 27 let
Ostrava